Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiuraa

20 letnie przyszłe mamy:)

Polecane posty

Gość współczuję :-(
tylko 20 lat pożyłaś :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne komentarzeeeee
do pomaranczy wyzej: przynajmniej po 30tce dziewczyna pozyje,a wtedy jej kolezanki albo takie wredoty jak ty beda po pachy w pieluchach i zupkach siedziec!!!! i wtedy ona bedzie smiala wam sie w twarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 LAT NIE ZA WSZCZESNIE??
Kobieto a czy ty gdzies byłas, cos widziałaś, poznałas jakąś kulture?? zdobyłaś wyksztalcenie i dobrą pracę?? poszalałaś i się wyszalałaś? hmmmmmm nie wiadomo czy się śmiać czy plakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy szalenie i wyszalenie i imprezowanie jest w zyciu najwazniejsze? i uchlewanie sie w trupa? litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie bardzo ciesze:) studiuje zaocznie pedagogike wczesnoszkolna i przedszkolna. mam rente do 25 roku i bede mogla dziecko odchować i akurat ja pojde do pracy a dziecko do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 20 lat jak urodziłam dziecko i niczego nie żałuje. pracowałam, studiowałam i dałam radę, teraz synek ma 2 latka, niczego nie brakuje ani jemu ani mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 LAT NIE ZA WSZCZESNIE??
weirdgirl - jeżeli dla ciebie wyszalenie się to jest urżnięcie się w trupa to gratuluję! :O wyszalenie się to trochę większe pojęcie niż tylko upijanie się, pozatym idąc na imprezę można sie bawić bez upijania się, no chyba że ty sama walisz w trupa. Autorko, zastanów się czy renta ci wystarczy aby wychować dziecko i utrzymac siebie, a znając realia naszego państwa i wysokości rent może być ci bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 LAT NIE ZA WSZCZESNIE??
ojej myslałam że ty dopiero starająca się. no to w takim razie powodzenia i zdrowia dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam 1200 renty i do tego pensja mojego chlopaka wiec nie jest zle przynajmniej dla mnie ja dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 21 jak urodziłam córeczkę i faktycznie-przed ciążą nie zdążyłam jeździć po świecie, niezbyt chciało mi się uczyć, ciągłe imprezy zlewały nam się w jedną wielką, aż nagle dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami i podziałało to na nas jak kubeł zimnej wody- mąż awansował, ja skończyłam studia, mało tego- zamiast imprezować zaczęliśmy właśnie jeździć po świecie- we trójkę! Dopiero teraz czuję, że żyję, nie mam czasu na nudę, a chcąc zapewnić dziecku rozrywkę w postaci zoo, basenu, spacerów czy wycieczek sami się super bawimy :) Bycie rodzicem to ogromna odpowiedzialność, ale poza tym super sprawa! Gratuluję i wytrwałości zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę zastanawiam się, skąd tu tyle jadu....Dziewczyna ma 20 lat,a nie 15!!! Znam niejedną dwudziestolatkę dojrzalszą od kobiet 30to letnich, wiek to nie jest wyznacznik tego, czy ktoś nadaje się na rodzica, czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy sie wlasnie jak reszta mojeje rodziny tam zapomnaialm dac przecinek po nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:) i życzę Ci dużo wytrwałości w ciąży, jako mamy, jak urodzi się już dziecko oraz do walki z ludzką zawiścią- szkoda energii na odpisywanie pomarańczowym trollom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rok różnicy między naszymi dziewczynami, u nas równe dwa latka w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Agatko wiem ;) Moja Martynka w sierpniu ;) Nooo co Ty po cytacie ze stopki mnie nie poznajesz :classic_cool: Chyba ze dwa lata mnie na ciążowym nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę na ciążowym bo instynkt macierzyński we mnie wzbiera, za mało już na jedno....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, no w sumie 4 lata różnicy byłoby w sam raz? :D My zaczynamy starania w przyszłym roku od września,bo dopiero wtedy od rodziców wracam i będę na stałe w PL, nawet ubranek już nie oddaję, tylko trzymam z nadzieją, że będzie druga córeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko ja w sumie nie planowałam wcale ;) Ale jakby co to tragedii też przecież nie będzie ;) Ale po dwójce idę się wykastrować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisinomka
Urodziłam w wieku 22 lat i chociaż niczego nie żałuję to obiektywnie uważam, że to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×