Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aettt

Chrzanie to wszystko! Jako druga ze swojego rodzenstwa nie ide na studia!

Polecane posty

Gość aettt

Moj brat rok temu skonczyl technikum , ja teraz ide do szkoly policealnej. Moi dwaj starsi bracia i siostra poszli na studia i do tej pory pracy nie maja. A brat co ma technikum otworzyl interes ktory mu dobrze idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko żebyś nie żałowała
jak będziesz na bezrobociu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aettt
Moje rodzeństwo skończyło studia a pracy jak nie ma tak nie ma, a brat który pozostał przy technikum bardzo dobrze sobie radzi. Teraz idę do szkoły policealnej! a po tej szkole otworze coś swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze robisz :) :)
Po studium łatwiej o pracę niż po studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje twoim rodzicom
dzieci nieudaczników. Trójka nie ma pracy Dwójka nie będzie miała studiów Tak kończą dzieci dzieciorobów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aett
Brat skończył marketing i zarządzanie Drugi brat ekonomie Siostra administrację Natomiast brat który jest rok starszy ode mnie skończył technikum gastronomiczne, ja teraz idę na studium o tym samym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmmaRabba
współczuje twoim rodzicom Jesteś debilem bo w tym komentarzu sama sobie zaprzeczasz ty debilko bo z jednej strony piszesz że trójka bezrobotnych to wstyd a ta trójka rodzeństwa właśnie skończyła studia i to ona pracy nie ma a brat po technikum ma i sobie dobrze radzi więc sama sobie zaprzeczasz. Wstydem to jest pozostać z wykształceniem gimnazjalnym ale ktoś kto ma technikum i ma zdaną maturę to ma średnie wykształcenie techniczne, tytuł technika oraz zdaną maturę więc jaki to wstyd mieć srednie wykształcenie z maturą i zawodem. Tak może napisac tylko osoba ograniczona umysłowo taka jak ty debilko. Wstydem to byc po studiach i nie mieć pracy skoro jest się tak dobrze wykształconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×