Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tiniaa7666

Jak uwolnic sie od PSYCHOPATY.??.. juz nie mam siły

Polecane posty

Gość bylam w podobnej sytuacji
i powiem Ci że to się nie skończy póki ty przestaniesz odpisywać i odbierać telefony. Wierz mi że dla niego każdy odzew z Twojej strony jest informacją że on może na coś jeszcze liczyć. Nawet jeśli mu napiszesz żeby spadał i dał Ci spokój. U mnie było tak że temu mojemu psycholowi pisałam " spadaj, daj mi spokój, nie mamy już o czym gadać,zaczełam nowe życie itp" to on wtedy pisał i dzwonił jeszcze częściej w końcu zmieniłam nr telefonu, nr gg, mail- no wszystko przez co się ze mną kontaktował. Znajomym zabroniłam podawać namiary na mnie i od roku mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam w podobnej sytuacji
ponadto teraz jest łatwiej bo prawo i za nękanie można dostać 3 lata. Idz na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjncsmnx
To przeciez oczywiste i nie trzeba byc zadnym psychologiem by wiedziec jak działa ludzki umysł, jak reaguje na pewne zachowania itd. Wiele portali jest zbudowanych wykozystujac ten model dzialania ludzkiego umysłu. Np. portale sex kontakty - wyslesz sms-a... zwrotnych nie bedzie konca, a ty bez konca odpisywac na nie bedziesz mimo, ze druga strona spotkac sie zamiaru zadnego nie ma, Tu kazdy sms obciaza cie kwotą powiedzmy 10 zł , ale w to brniesz ! jedni sie skapną dosć wczesnie, inni później, a jeszcze inni wcale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdcbsakd
jeszcze raz zapytam - JAK USTAWA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdcbsakd
I ODPOWIEM SAM SOBIE stalkingu - osle jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifinka
nie wiem "JAK USTAWA", ale google ma sie dobrze i możesz sobie poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam w podobnej sytuacji
nie wiem czemu ale mam wrażenie że Ci się to podoba - że koleś za Tobą lata. "jak dlugo się nie odzywa to podswiadomie chciala bym zeby się odezwal.." no i te wspólne wycieczki, rozmowa z jego obecną dziewczyną- po co z nią rozmawiałaś?: czy aby napewno po to by ją przestrzec przed nim? czy moze zniechcecić żeby wrócił do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifinka
no tak, literówka zrobiona przez TVP i Twoja literówka, to zupełnie inny kaliber literówek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdcbsakd
to tez pisze STALKING a nie jakis starking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifinka
a do kogo piszesz ośle, zamiast od razu poprawić ? Niedowartosciowana z Ciebie osoba, współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzdanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja bym zmienila nr. mialabym spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdcbsakd
do kogoś kto podaje myle informacje i mimo ze ma je z internetu nawet - to nic. Pamietac nalezy, ze internet to nie alfa i omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifinka
podaję link z TVP, gdzie napisano: starking. Nie ma obowiązku aby znać język angielski. Kultura za to obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjbkjhb
podajesz link i myslisz, zes usprawiedliwiona ? nie bądź smieszna ! dlatego nazwałem Cie osłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka autorka ma nie tylko problem z nachalnym facetem ale niewątpliwie też sama ze sobą.Dlatego spotkanie z psychologiem dobrze jej zrobi i na pewno na jednej sesji się nie zakończy. Terapia winna trwać długo aby dała jakikolwiek efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmjcnsdw
dajcie spokój ten temat to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifinka
zamiast napisać JAKA USTAWA, napisałeś; JAK USTAWA, nie dodałeś pytajnika do wypowiedzi, co czyni z niej zdanie oznajmujące, obrażasz mnie epitetem obraźliwym w związku z tym, że w podanym linku przeze mnie linku jest błąd literowy, ale uważasz, że to Ty masz prawo zwracać mi uwagę? zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiniaa7666
wlasnie o to chodzi ja nie mam problemy z tym zeby on nie pisal bo jak bym chciala zafundowala bym mu taki wpier** ze by dal mi spokoj raz na zawsze ale ja mam problem ze soba ze ciagle ulegam jego pieknym slowka i nie wiem jak sama sobie to wsyztko tlumaczyc zebym przestala o nim myslec i miec nadzieje ze on się zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmjcnsdw
moze i nie ze wiedza lepiej, ale wiedza byc moze jak to wykląda w praktyce. Dostac sie do psychologa trzeba miec skierowanie, bo to specjalista, wiec najpierw wizyta u lekarza domowego - tak . Potem termin wizyty u psychologa ? tak ? i wizyta ? tak ? ile taka trwac moze skoro za drzwiami tłum pacjentów ? kiedy specjalista moze wyznaczyc nastapną wizytę ? Zas prywatnie chodzać zostanie sie bez grosza przy duszy - wizyta bowiem kosztuje jak mniemam od 80 zł do 150 zł A moze ma ktos inne wiesci w tej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifinka
Tak, temat to ściema, bo Autorke nagabują wszyscy dookoła, czyli, że to urojenia niedojrzałego umysłu. Ale przynajmniej wszyscy wiedzą, że nękanie po angielsku to stalking. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko no i właśnie dlatgo powinnaś zafundować sobie spotkanie ze specjalistą i to nie jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×