Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość just only

co na "meska "impreze ??

Polecane posty

Gość gość
napewno potrzebne jest jakies mieso , duzo miesa, ogorki, mozesz sie postarac o jakies dobre sery ale z najwyzszej polki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniacholewa23
Jeśli chodzi o męskie jedzenie to tylko "Prawdziwe Żarło" Jak mówi mój mąż. Więc polecam wam http://pysznechwile.pl/potrawy-z-dzika/ Mojemu Mężczyźnie bardzo się podobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półmisek wędlin,kiełbasa swojska,kabanosy,ogórki,papryka konserwowa,grzybki marynowane,sałatka jarzynowa,pieczywo.jajka w majonezie jak najbardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A maz co ci przygotowuje na babskie wyjscie? Upiecze wam muffinki na droge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma męża buraka :-P maz zamówi taksówkę i rano posprząta po spotkaniu z kolegami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na cieplo może zapiekanka ziemniaczana z kurczakiem i pieczarkami? Szybka i tania. Przekąski kanapki;koreczki,śledzie, ogórki i grzybki marynowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigii

a ja wam proponuję jechać na imprezkę do Warszawy, taki męski wypad. W New Orleans nie będziecie się na pewno nudzić- super wyposazony bar, rewelacyjne steki, nawet dowóz na terenie warszawy za free. I najwazniejsze- seksowne, piękne tancerki. http://bit.ly/NewOrleansPromocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej zostań w domu jako kelnerka,sam facet ma podawać? Skoro już jesteś zwykłym garnotlukiem a twój mąż nawet jeść nie umie sobie zrobić to nie wychodz, zostań z nimi i rób dalej za niewolnice. Facet co nie umie zrobić jeść... Ładnie cię wytresowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×