Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kyutfkyufguykgukyg

dlaczego kobietom imponuje agresja, przemoc, wulgarny sex, cwaniactwo

Polecane posty

Gość kyutfkyufguykgukyg

i nagradzaja takie postawy swoim tylkiem albo np dlaczego to ze koles mial kilkadziesiat partnerek, albo ze koles mial iles tam dziewczyn w tym ich kolezanke wiec one tez chca byc wyruchane przez danego delikwenta, albo dlaczego kobietom np imponuje to ze jakis koles jest zonaty i to z nim chca zdradzic swojego faceta, albo dlaczego kobietom imponuje to ze facet jest draniem bad boyem (nigdy sie do tego nie przyznaja ale pozniej zawsze lezą z takim do wyra przy nadazajacej sie okazji)?? Tylko mi ni epioszcie ze faceci sa gorsi itp, bo wiekszosc facetow chce miec normalna przecietna dziewczyne przy sobie, czesto tzw "szara myszke" a to wlasnie one paradoksalnie uwielbiaja takie zboczenia w facetach ktore opisalem wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zżeradupę
Facet, twoje wywody są beznadziejnie głupie. kobietom imponuje zaradny facet. Nie musi być urokliwy, ale musi być zaradny życiowo. To wszystko, palancie ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
To jest najciekawsze, że przy całej propagandzie tv, filmowej, nawet naszych matek często, okazuje się, że wmawiano nam bzdury i idealistyczne fantazje. Exempli causa: kobiety są mądrzejsze emocjonalnie, są inteligentniejsze w związkach i w ogóle, mają rozbudowaną empatię, rozumieją człowieka, są bardziej sercowe, nie patrzą na atrakcyjność ale na wnętrze, trzeba je dobrze traktować etc... Mógłbym wypisywać stronami, tylko nie o to idzie, chciałbym wam Panowie pomóc, byście nie wpadli w jakieś bagno i jeszcze zadawali pytanie niebiosom- dlaczego?- . Otóż te wszystkie próżne życzenia wmawiane nam przez społeczeństwo to bajki. Stereotypy i mity dla podtrzymania mitologicznej lepszości kobiet , a to w celu ich ochrony - bo istotnie są słabsze fizycznie i intelektualnie, jak wskazuje nauka. Niech wam przenigdy nie umknie, że kobiety tak samo jak my są..zwierzętami. Są tak samo napalone na atrakcyjność jak my. Idzie tu przede wszystkim o kryteria jakie NATURALNIE stosuje kobieta w ocenie potencjalnych partnerów. I tutaj są już różnice ważne, mianowicie: my wiadomo wszem o wobec, nie ukrywając tego, spoglądamy na atrakcyjność, zdrowie kobiety i seks. Potrzebujemy zgodnie z wymaganiami biologii samicy zdatnej do rodzenia. Jednak gdy słyszę okrzyki ze strony Dam, że dlatego jesteśmy obleśni, bo patrzymy tylko na cycki i tyłki, że nasze kryteria są złe i bez najmniejszego oporu zaliczają nas do zwierząt, jak to mówią,- pies na baby, między innymi ma się rozumieć. Odkryjmy jednak prawdę, że to ich kryteria są obiektywnie gorsze! Tak! Będą się zarzekać, bo przecież one są inne.. Kto z nas tego nie słyszał? Nie wybiorą miłego, uczynnego, kulturalnego, porządnego - choćbyście śpiewali serenady, pisali wyśmienite wiersze - nic z tego. Bo nie to się naturalnei liczy. Kobieta by spełnić optymalnie swoje biogiczne funkcje świadomie jak i często nieświadomie potrzebuje: atrakcyjności partnera, jego dobrej pozycji społecznej(czyli przede wszystkim- władza-silny afrodyzjak to oczywiste- zobaczcie ile partnerek miał np. taki czyngis czan czy nasi królowie), zdrowia, pieniędzy(w sensie zasobów - jako też zdolności potencjalnego dobrego zarobkowania), funkcjonalności społecznej ( pewność siebie, wolność, agresja, siła, uznanie samca w środowisku, umiejętności społeczne typu taniec, seks między innymi). Ze względu jednak na swoją słabszą naturę fizyczną i rolę ewolucyjną rodzicielek wykształciły sobie na przestrzeni dziejów pewne specyficzne cechy: zamiast siły bezpośredniej intrygi, zamiast jawnej rywalizacji -manipulacje, zamiast przemocy fizycznej - psychiczna). Jeśli bracie wykazujesz nawet POZORNIE te cechy ( atrakcyjność, pozycja etc.) masz szansę na atrakcyjną partnerkę. Podkreślam pozory - one na ogół oceniają człowieka bardzo powierzchownie. Co ciekawa cecha zwierzęca - wyśmiewanie chłopców mniej atrakcyjnych, nieśmiałych, nieporadnych towarzysko , przez to naturalnie dążą do eliminacji z obrotu rozrodczego słabych samców. Jeżeli nie zauważacie tego w codziennym obcowaniu z nimi, z doświadczenia, chyba jesteście ślepi... Jak was najdzie na zabawę w pełną szczerość, okazywanie pełnej empatii, traktowanie poważne kobiet - będą was zostawiać - to im się znudzi- bowiem jest to niezgodne z ich naturalnymi popędami i kryteriami. Właśnie ze względu na zwierzęce uwarunkowania, nic więcej. One lubią udawać skomplikowane - stara zagrywka, w rzeczywistości przekonane ślepo w swoją wyższość nad mężczyznami nie rozumieją same siebie! Tak, tak de facto są proste w budowie psychicznej jak my, wystarczy zrozumieć naturalne mechanizmy i nasz zwierzęco-ewolucyjny rodowód. Będą zaprzeczać, ciekawe, że nie mają zwykle argumentów tylko żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ty teraz kolego skupiasz się nie na tym co trzeba bo nie wspomnisz ,że tacy ludzie bad boye jak to określiłeś są po prostu zaradni życiowo i taka kobieta czuje się przy takim kolesu pewnie bo wie że w razie co to on weźmie na plery odpowiedzialność w danej sytuacji czy w rozmowę czy w załatwieniu szybko czegoś czy w obronie laska czuje się po prostu komfortowo z takim typem ,i wtedy dla niej to ze miał wiele dziewczyn jest sprawa 2go czy 3cie planową ..WAŻNE jest że się DOBRZE czuje w towarzystwie danego faceta ,ale tego się dowiadujemy empirycznie poznając życie ,a nie teoretycznie słuchając innych ludzi tylko człowiek mocno ograniczony bedzie robił tak jak każą media , wiara , rodzice , inni ludzie nie sprawdzając i nie weryfikując różnych rzeczy samemu w rzeczywistości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPAZM
kurwa, jak wy piszecie, tego się czytać nie daje!!! interpunkcja nie została wymyślona przez jakiegoś debila dla hecy kobiety lubią ruchaczy i facetów energicznych, dzisiaj nie ma dżentelmenów, a więc z energicznych zostali tylko bad boye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty na wyglad nie narzekasz
dlatego ze tak chciala natura. nieudacznicy i ciapy nie maja szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o so chosi?
co za glupoty:/ ciekawe jakim kobietom imponuja tacy faceci jak opisales? chyba tylko tepym solara z tlenionymi klakami, ktorym sie wydaje, ze taki facet to ucielesnienie meskosci. Zadna normalna, szanujaca sie kobieta nie pozwoli sobie na bycie z kims takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty na wyglad nie narzekasz
tepym solara na pewno nie taki, które nie umieją odmieniać rzeczowników przez przypadki :D mi imponuja tacy faceci, macho, skurwiele, a mam wyksztalcenie, prace i mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty na wyglad nie narzekasz
nawet nie chodzi o imponowanie w sumie. po prostu przy nich mam mokro w majtkach. jarają mnie, ot co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez leciec na takiego
co mial nie wiadomo ile kobietek to jak wstrzyknac sobie trucizne obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty na wyglad nie narzekasz
a dlaczego? wystarczy gumka :O taki, który miał dużo panien, nie ma zahamowań w łóżku. a ja to cenię. lubię ostry seks i szmacenie w łóżku. niestety wielu panów nie ma odwagi i doświadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy gumka
co za dziewczyna a co to za przyjemnosc kochac sie w gumce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy gumka?
mam przykra wiadomosc - nie wystarczy, jedynie zmniejsza ryzyko, zaleznie od choroby mniej lub bardziej milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty na wyglad nie narzekasz
jak mam do wyboru niedoświadcoznego bez gumy i doświadczonego cwaniaka (czyli świetny seks) w gumie, wybieram drugą opcję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy gumka
podziwiam dzisiejsze dziewczyny ja bym nie potrafila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny seks jest możliwy tylko z doświadczonym ..bo przecież jakoś musiał się tego nauczyć nie ?? Doświadczenie życiowe zawsze w cenie ,a to ze ktoś czasem przy tym jest arogancki czy nawet chamski to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jesli traktujesz
seks jako towar, to bierz sobie co ci pasuje przeraza mnei to, ze facetow dziwkarzy jest chyba mniej niz takich cynicznych bab, to juz nawet faceci oczekuja czegos wiecej niz byle dziury do dymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEXII
Dnia 12.05.2012 o 13:54, Gość ale o so chosi? napisał:

co za glupoty:/ ciekawe jakim kobietom imponuja tacy faceci jak opisales? chyba tylko tepym solara z tlenionymi klakami, ktorym sie wydaje, ze taki facet to ucielesnienie meskosci. Zadna normalna, szanujaca sie kobieta nie pozwoli sobie na bycie z kims takim.

...isz głupoty 😂😂😂 ja poznałam męża obydwoje mieliśmy takie A nie inne fantazje 😊😊I wcale nie trzeba być tleniona blondynka lub jakaś niedorozwiniętą.... życzę wam wszystkim żebyście się dogadywali w łóżku z swoimi partnerami jak należy ... A nie leżały jak kłody😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 12.05.2012 o 13:59, Gość ty na wyglad nie narzekasz napisał:

nawet nie chodzi o imponowanie w sumie. po prostu przy nich mam mokro w majtkach. jarają mnie, ot co! :D

Bo jesteś emocjonalnie upośledzona i chcesz być traktowana jak ś.c.i.e r.w.o:D 

Nie masz się czym chwalić. 

Ja na bad boyòw mogę co najwyżej  splunąć. Ale zakomplrksieni frustraci z kafe bedą dalej wmawiać,  że każda leci na ch.u.ja. :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×