Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kropkaa2311

Jaki podklad polecacie?

Polecane posty

Mam jasna karnacje i potrzebuje dobrego podkladu od 30 do 50zl. Wazne zeby nie wpadal w roz ani w pomarancz tylko cyl piaskowy i kryjacy. Czy ktoras z Was moze polecic mi jakis fluid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dior Photo Icon nr. 020. jeste piekny piaskowy, ale niestety nie w granicach cenowych jakie podalas. Trzyma sie dosc dlugo i pieknie kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Revlon Custom Creations, można sobie regulować samemu odcień i bardzo dobrze kryje a przy tym nie robi takiego uczucia maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na wsi od urodzenia
oo ja tez szukałam takiego nie różowego i nie pomaranczowego i znalazłam: L'OREAL true match odcien W3. nie za jasny, nie za ciemny, ale wlasnie taki bezowy, piaskowo-złoty. nie ma nut różowych, pomaranczowosc baaaardzo delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na wsi od urodzenia
nie pamietam ile kosztowal, ale cos mniej wiecej w tym przedziale jaki podałaś. Kryje fajnie, nie widac ze się ma podkład, o ile oczywsixie dobierzesz tak, ze sie nie odznacza na linii szczeki. Moj jest dobrze dobrany i nie widac, ze mam podklad. Jest wydajny, starcza na bardzo dlugo. Tylko trzeba go szybko i dobrze rozsmarowywac - wlasnie ja bylam przyzwyczajona do tanszych, ktorych sie wiecej naklada, a ten jest tak wydajny ze wystarcza minimalnie cienka warstwa, wiec trzeba szybko rozsmarowywac zanim sie wchlonie. Ogolnie jestem zadowolona i uzywam juz ktorys flakonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Maybelline Affinitone i jestem zadowolona :) Gama kolorystyczna moim zdaniem też jest spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×