Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eeerrr...

Do panow - symptomy kobiecego orgazmu

Polecane posty

Gość Eeerrr...

Panowie, mam nadzieje, ze docenicie ten temat. Sporo pan podobno "dochodzi" za kazdym razem po 10 minutach pieszczot. Nie dajcie sie nabrac! Doprowadzenie kobiety do orgazmu jest sztuka wymagajaca cierpliwosci i praktyki. Jeki i krzyki nie koniecznie musza byc oznaka orgazmu, moga, aczkolwiek wystepowanie innych symptomow, ktorych nie mozna kontrolowac, czy udawac jest bardziej wymiernym dowodem PRAWDZIWEGO orgazmu. Skurcze miesni pochwy, przyspieszona akcja serca i nadmiar "soczkow" to "objawy", na ktore trzeba zwracac uwage jesli chcesz miec pewnosc, ze Twoja partnerka nie udaje. Jezeli kobieta nie komunikuje sie z Toba, nie mowi Ci co lubi i nie podpowiada co jak masz robic (szybciej,wolniej, mocniej,slabiej itp) to szansa na osiagniecie przez nia orgazmu jest nikla. Generalnie orgazm pochwowy jest trudniejszy do osiagniecia, wiec poproscie Wasze panie, zeby pokazaly Wam gdzie sa ich punkty G, bo chcecie zaserwowac im orgazm, jakiego nigdy nie mialy, a zaloze sie, ze wiekszosc z nich nie bedzie miec pojecia gdzie go szukac. Mam nadzieje, ze troche pomoglam i nie przyczynilam sie do rozpadu wielu "szczesliwych" zwiazkow. Zapewne zostane szybko zlinczowana przez dziewczyny na forum za ujawnienie tego sekretu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pie rdole
czyli moja zawsze udaje? i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak jęczy jeszcze
5 minut po to udaje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jak slońce
dobre! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phiii
Znawczyni sie znalazla :D Skurcze pochwy z powodzeniem mozna udawac, tetna raczej zaden facet nie mierzy w trakcie, a przyspieszone jest juz wystarczajaco przed, slinic sie kobieta moze z rozna intensywnoscia rowniez w zaleznosci od dnia cyklu a jedyna oznaka ktora wystepuje podczas orgazmu ZAWSZE i ktorej nie da sie udac to gwaltowne rozszerzenie zrenic :P raczej tez sie nie da udac przekrwienia skory (rumience na dekolcie i udach) ale to juz raczej chodzi o to jak znikaja a nie o samo powstawanie reasumujac - w przyciemnionym swietle wiekszosc objawow da sie udac, pytanie tylko - po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnamonia1819
ja jestem z 7% kobiet który orgazm przebiega inaczej tzn sikaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek z centralnej polski
Chlust z pochwy do menzurki. Jak mniej niż 300ml. to udaje. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczany słodzik
Eeerrr... Panowie, mam nadzieje, ze docenicie ten temat. Sporo pan podobno "dochodzi" za kazdym razem po 10 minutach pieszczot. :D:D:D:D co za bzdura Nie dajcie sie nabrac! żenada, aby nabierać się na coś takiego Doprowadzenie kobiety do orgazmu jest sztuka wymagajaca cierpliwosci i praktyki ....i doświadczenia drogi Autorze Skurcze miesni pochwy, przyspieszona akcja serca i nadmiar "soczkow" to "objawy", na ktore trzeba zwracac uwage jesli chcesz miec pewnosc, ze Twoja partnerka nie udaje. Jezeli kobieta nie komunikuje sie z Toba, nie mowi Ci co lubi i nie podpowiada co jak masz robic (szybciej,wolniej, mocniej,slabiej itp) to szansa na osiagniecie przez nia orgazmu jest nikla Raczej szczytuje w tym momencie, dlatego nie może wykrztusić żadnego słowa Generalnie orgazm pochwowy jest trudniejszy do osiagniecia, wiec poproscie Wasze panie, zeby pokazaly Wam gdzie sa ich punkty G generalnie wiesz tyle , co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whadyethinkaboutthat
Hm... jesli ktos 'niekoniecznie' pisze osobno, to zazwyczaj mam watpliwosci, czy to nie jest jakis mlokos po obecnym gimnazjum. Stara - w domysle - doswiadczona gwardia nigdy by tak nie napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ma to znaczenie ze kobieta
'udaje' ?? gdybym dowiedzial sie ze moja zona udaje wcale nie zrobiloby to na mnie zadnego wrazenia a wrecz przeciwnie zrobiloby mi sie jej zal. bo tak naprawde to kobieta oszukuje wtedy sama siebie - mechanizmu takiego dzialania nie rozumiem kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×