Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może jestem blondynką

Pomysł na sałatke lazurową-robił ją ktoś?

Polecane posty

Gość może jestem blondynką

Chciałabym się dowiedzieć,czy jest dobra i jakie są potrzebne składniki,jakos nie mogę tego znaleźć w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwadrrrat
Ja nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś słabo szukałaś!
Składniki na 4 porcje: 1 główka sałaty lodowej 1 średni zielony ogórek 200 g papryki (zielona, czerwona, żółta) 4 średnie pomidory 1 cebula czerwona 3 jajka Dressing: 100 g sera Lazur Turkusowy 150 ml majonezu 2-3 łyżki śmietanki 36% lub jogurtu naturalnego 2 łyżki octu balsamicznego sól biały pieprz Wykonanie: Dressing: majonez połączyć ze śmietanką lub jogurtem naturalnym i startym serem Lazur Turkusowy. Dodać 2 łyżki octu balsamicznego, sól i pieprz do smaku. Wszystko razem wymieszać. Jajka ugotować na twardo. Ogórek, pomidory i cebulę pokroić w półksiężyce, paprykę w drobną kostkę, sałatę rozdrobnić na małe kawałki. Na talerzu ułożyć sałatę, a następnie pozostałe warzywa i jajko podzielone na 6 części. Całość polać przygotowanym wcześniej dressingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jestem blondynką
Dzięki,ale mi nie chodziło o przepis,bo nie chcę robić tej sałatki od podstaw,tylko z pomysłu i pytałam,co tam jest w opakowaniu,a co muszę dodać.Z tego co sie orientuję (ale nie jestem pewna)jest tam sos i nie trzeba już dawac tego sera-właśnie o to mi chodzi,bo wątpię,żebym go u siebie znalazła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jestem blondynką
Dzięki wielkie,właśnie o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×