Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1000 i jedena noc@o2.pl

wazne pytanie o allegro !

Polecane posty

Gość 1000 i jedena noc@o2.pl

Kilka dni temu w opcji kup teraz kliknęłam zestaw kosmetyków, jednak wypadł mi niespodziewany wydatek, więc napisałam maila do sprzedającego czy mogę zrezygnować z zakupu, pokrywając ew. koszty wystawienia przedmiotu. Nie otrzymałam odpowiedzi więc zadzwoniłam do tegoż sprzedającego. Odebrał miły pan wyjaśniłam mu sytuację, on na to że tak się czasami zdarza i żebym się nie przejmowała, transakcje uznajemy za nieważną. czy mam rozumieć, że po jakimś czasie ten ktoś nie będzie ciągał mnie po sądach za to że3 nie kupiłam tego przedmiotu? W razie czego nie mam żadnego dowodu że zgodził się unieważnić mój zakup, bo to byłam rozmowa telefoniczna, a na maila nie odpisał. martwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 i jedena noc@o2.pl
puk puk jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senpo.pl
Najlepiej byłoby jeszcze napisać maila wyjaśniającego oraz poinformować o tym allegro,tak aby nikt w przyszłości nie miał powodu do tego aby się przyczepić. Czasem tak się zdarza,zachowałaś się w porządku i niczym sie nie martw. Pozdrawiam www.Senpo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddda
tez sprzedaje na allegro i jeżeli mi się coś takiego zdarza to tez mówie że się zdarza że nic nie szkodzi, ale po 2 tygodniach mogę się ubiegać od allegro o zwrot prowizji czyli allegro zwróci mi tą prowizję którą pobrało jak kupiłaś przedmiot a do transakcji nie doszło a Ty dostaniesz ostrzeżenie od allegro i na tym sprawa się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×