Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marlenka1234

CafeForm zielona kawa która pomoga schudnać.

Polecane posty

Witam, Jakiś czas temu znalazłam produkt CafeForm. Zielona kawa która pomaga schudnąć. http://www.cafeform.pl/kawa-odchudzajaca-strona-glowna/ To link do strony o tym. Zbieram się od jakiegoś czasu żeby to kupić i przetestować. Ale trochę się boję, ponieważ nie są to małe pieniądze. Postanowiłam założyć temat o tym , bo na internecie nie mogę znaleźć nawet jednego forum na ten temat. Czy ktoś z was to stosował? Jeśli tak to jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję ze strony "Po 60 dniach u osób, które przyjmowały Svetol , stwierdzono ubytek wagi wynoszący 5,7% wagi początkowej, czyli średnio 5 kg" Dziewczyny wystarczy policzyć...jeśli ważycie 50 kg to 5,7% to wynosi 2,85kg tyle schudniecie w ciągu 60dni...jeśli ważycie 75 kg to 5,7% wynosi 4,275 i tyle schudniecie przez 60 dni wydając 219,00 warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener Krca
Bez ćwiczeń wszystkie herbatki i kawki tylko siku dadzą. Tylko głupiec uwierzy w cudo schudniecia bez ruchu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekaw z tej oferty chciałbym z korzystać zielone kawy co nam zrobić,proszę mnie powiadomć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×