Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hotelarka

praca hotele zakopane

Polecane posty

Gość hotelarka

hej! jestem z wyksztalcenia hotelarzem, technik+studia, obecnie pracuje w hotelu 3 gwiazdkowym na slasku za 1300 zl + czasem premia 100 zl ... mam umowe na rok i zastanawiam sie nad wyjazdem w jakies miejsce gdzie pelno turystow i napewno nudzic sie nie bede :) moj facet tez stwierdzil ze moglby wypasac owce i jezdzic rowerem po gorach;p tak serio to pytam czy w zakopanem i ogolnie na podhalu jest szansa na fjna prace w hotelarstwie dla mnie? i jakie zarobki? i jakiej pracy mogly szukac moj facet tam ... pomijam kelnerowanie i prace ogolnie w knajpach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalekaas
a na jakim stanowisku teraz pracujesz?? tak z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Zakopanem oplaca się na pewno otworzyć cos własnego, ale konkurencja jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Zakopanem oplaca się na pewno otworzyć cos własnego, ale konkurencja jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no owszem, ja mieszkam od urodzenia tutaj i prowadzimy mały pensjonat. Prawda jest taka, ze żyjemy z turystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no owszem, ja mieszkam od urodzenia tutaj i prowadzimy mały pensjonat. Prawda jest taka, ze żyjemy z turystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda. W końcu Zakopane to zimowa stolica Polski http://praca-malopolskie.pl/zimowa-stolica-kraju/ . Pracy u nas sporo właśnie w usługach, w restauracjach, hotelach itd. ale najlepiej być na swoim, zdecydowanie . Kiedyś myślałam, ze najlepszy biznes , to pensjonat ale ostatecznie mamy serwis sprzętu sportowego i też są na to chętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×