Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mormonka

stomatolog-implantolog gdańsk/trójmiasto

Polecane posty

Gość gość
Tez tam byłam www.stomatologia-banino.pl ! Maja super gabinet, ceny przystępne, jeżdżę tam z cała rodziną gdy jest taka potrzeba, moim skromnym zdaniem sa zdecydowanie najlepsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika75
polecam dr nawrockiego, przyjmuje w nawrocki clinic w gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marconi1
Jak chcecie robić zęby w Gdyni to napewno nie w klinice Sielska... nie miły personel to jest raz, dwa ze maksymalnie drogo a trzy... gowno nie robota. Nigdy wiecej do nich nie pojde i nie polecam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marconi masz calkowita racje stomatolodzy z kliniki Sielskiej to tylko otoczka profesjonalizmu wcale dobrze nie naprawiaja zebow i naciagaja klientow na kase!!! wygorowane ceny i zero profesjonalizmu juz nigdy do nich nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie się sprawdziła klinika ArsDentana http://arsdentana.pl/ z Gdyni. Od dawna myślałam o implancie, ale jakoś bałam się na niego zdecydować. W końcu skusiłam się i nie żałuję, wszystko poszło dobrze, implant przyjął się aja wreszcie mam spokój. Klinika jest super, bardzo nowoczesna a opieka lekarska na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaaa8
Koniecznie zerknijcie sobie tutaj http://straznicyusmiechu.pl . Oferta gabinetu Strażnicy Uśmiechu jest naprawdę kompleksowa. Stomatolodzy, którzy tam przyjmują mają doświadczenie i kwalifikacje. Poza tym dysponują profesjonalnym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam Klinikę Uśmiechu na Noskowskiego https://www.perfect-smile.pl Po pierwsze bardzo skuteczny ortodonta , po drugie - implantolodzy - sporo szukałam i czytałam opinii przed wyborem i są jednymi z lepszych i najbardziej polecanych w Trójmieście z najwyższymi jakie można zdobyć specjalizacjami z implantologii , a ja robiłam implanty dwójki i trójki górnej , której zresztą od dziecka nie miałam bo nie wyszła. Dali radę i to z lepszym efektem niż oczekiwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do ortodonty w Baninie na Lotniczej niedaleko Gdańska. Miałam od dziecka problemy ze zgryzem i krzywymi zębami...Kiedy byłam dzieckiem chodziłam do ortodonty ale nie chciałam chodzić w tym aparacie. Teraz kiedy jestem dorosła już inaczej na to patrze. Zapisałam się na konsultację i podjęłam leczenie i jestem na najlepszej drodze do pięknego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://www.newdentclinic.pl/ Tak, to Poznań, ale w przypadku implantów powinno się liczyć przede wszystkim doświadczenie, a nie bliskość. Zresztą - pomiędzy poszczególnymi klinikami mogą być widoczne naprawdę potężne różnice cenowe, tak więc warto porównywać różne miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida13
ja przed przeprowadzką chodziłam do doktora cegielskiego (mieszkałam w szczecinie), teraz po przeprowadzce muszę znaleźć nowego lekarza. nawet nie myślałam, że będzie tak trudno się przestawić :) zawsze szukałam tutaj: http://implantmasterspoland.pl/dla-pacjenta/ to jest takie elitarne stowarzyszenie implantologów. ale tutaj nie ma nikogo z trójmiasta O.O nie wiem, jak kogoś znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo cenie sobie stomatologa w www.ortodent-banino.pl bo nie raz przez moje zaniedbanie uratowali mnie z opresji bólowej. Jak ktoś tak jak ja cierpi na lęk przed stomatologiem to polecam ten gabinet - nikt tak jak oni nie uspokoją nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka922
Do Gdańska przeprowadziłam się na studia kilka miesięcy temu, ale nie musiałam korzystać z usług stomatologa - aż do zeszłego wtorku. Tak mnie bolał ząb, że chciałam już wyjść z siebie i stanąć obok, a że obok OK Clinic przechodzę codziennie idąc na uczelnię to udałam się tam, całe szczęście udało się umówić na wizytę jeszcze w ten sam dzień. Okazało się, że będzie konieczne leczenie kanałowe, strasznie się bałam, ale nie było aż tak źle. Ceny przystępne, bardzo miła Pani dentystka, no i niesamowita ulga. Jeszcze jedna wizyta przede mną, ale teraz to już jestem dobrej myśli. http://okclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż miał tam robione implanty i bardzo sobie chwali. No i przede wszystkim normalne ceny, ponieważ w niektórych klinikach ceny są z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 23:03, Gość gość napisał:

Kryspin Dent ceny z kosmosu . Nie polecam

Cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runawayaa

W Gdańsku jest dobry gabinet stomatologiczny - okclinic.pl . Chodzę do nich od kilku lat i jestem zadowolona. Jak byłam jeszcze niepełnoletnia to chodziłam z mamą, teraz od jakiegoś czasu chodzę sama. Bałam się dentystów, lecz tam czuję się swobodnie i zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaludia

Ja chodzę od roku do stomatologa ale w Baninie do Ortodent - u na Lotniczej 62 i jestem bardzo zadowolona.  Przez wiele lat miałam uraz do stomatologów i niestety skutkowało to tym, że wiele zębów trzeba było leczyć kanałowo. W Ortodent nie ma problemu ze znieczuleniem i leczenie jest bezbolesne i dokładne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeroTero

Z zębami miałem problem od kilku lat, głęboka próchnica doprowadziła do zgorzeli w 3 zębach, niestety nadawały się tylko do wyrwania, wcześniej miałem reeendo i problem nawracał. Po wyrwaniu zdecydowałem się na implanty w K2dental i nie żałuję tej decyzji. Mimo, że sporo kasy na to wydałem to i tak naprawdę się opłacało.

Na początku było wiercenie w kości, żeby ten implant po prostu wszedł. Później wszelkie śruby gojące, wzmocnienia i tak dalej. Wszystko profesjonalnie!!!

Po więcej informacji możecie zajrzeć tutaj: http://www.klinikastomatologiczna.com.pl/implantologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fena

tylko i wyłącznie Platinum Dent na Placu Górnośląskim! Byłam już u różnych dentystów i dopiero w Platinium dent spotkałam się z takim kompleksowym podejście do pacjenta. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków zawsze wszystko dobrze zbadają, pogadają z tobą o potencjalnym zabiegu, wytłumaczą. Po prostu super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fena

tylko i wyłącznie Platinum Dent na Placu Górnośląskim! Byłam już u różnych dentystów i dopiero w Platinium dent spotkałam się z takim kompleksowym podejście do pacjenta. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków zawsze wszystko dobrze zbadają, pogadają z tobą o potencjalnym zabiegu, wytłumaczą. Po prostu super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Polecam stomatologów w luxedzie na al zwyciestwa, sama boje się dentystow ale tam maja wyjątkowe podejście, nawet dzieci nie boja się wizyt także polecam porządnie i bezbolesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Implanty

Ja robiłem implant w Gdyni w Sanus Dentes i po fakcie okazało się,ze stomatolog zajmujący się implantami to zwykły dentysta. Moja wina,radze uważać i dobierać fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja korzystam z pakietu na opiekę stomatologiczną w Lux Med. Implanty robiłam w Eurodental w Warszawie. Sprawdź sobie czy u Ciebie mają gabinety. Wiem, że jeszcze mają swoje placówki w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek Franeczek

Trzeba iść do Enel-Med i tyle. te niesprawdzone nieznane kliniki to zawsze ryzyko, pójdziesz do takiej, wezmą kasę, odwalą brzydką robotę, minie miesiąc i znikną, nie dostaniesz nawet odszkodowania .. Gdańsk taki duży nie jest. należy uważać .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź do platinum dent na placu górnośląskim w gdyni - tam ci zrobią idealne zęby :) dla mnie najlepsza klinika w calym trójmieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

W trójmieście profesjonalnie zrobią tylko w Gdańskim Centrum Stomatologicznym. Ceny są naprawdę przystępne, nowoczesny sprzęt i stomatolodzy z konkretną wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy

Ja polecam skorzystać z oferty stomatologa w Baninie koło Gdańska w gabinecie Ortodent.  Jestem bardzo zadowolona z ich podejścia do pacjenta i ceny mają też całkiem przyzwoite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×