Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loollalallaa

Zastanawiam sie czy po 19 latach bycia zazem to jzu tylko przyzwyczajenie?

Polecane posty

Gość loollalallaa

Wlasnie moj maz wyszedl trzaskajac drzwiami, A zaczelo sie banalnie, w koncu jeden dzien wspolny, ja mma zlamana noge wiec on wszytko robi, no ja tez sie stram i na dodatek pracuje, ale on mi wlasciwie wypomina ze tyle robi chociaz niby robi to z wlasnej wolli;Odnosze wrazenie ze po pracy tylko laptop i jego pierdoly go ineresuja, sex rzadko, czuje sie niekochana i mu to wygarnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
mysle ze staz malzenski nie ma tu nic do rzeczy. O tych samych problemach pisza na forum dziewczyny ktore sa np tylko rok po slubie. Moze po prostu dopadl was kryzys. Od was zalezy czy wyjdziecie z tego obronna reka. Problem w tym ze facetom najczesciej nie chce sie starac. Moim skromnym zdaniem sa dwa wyjscia z sytuacji: 1 olej meza. Zadbaj o siebie zajmij sie soba. Moze wtedy poczuje sie zagrozony, zazdrosny, zateskni i zacznie sie bardziej angazowac. 2 zrob cos zeby reanimowac wasz zwiazek. Co? To juz duze pole do popisu dla ciebie i twojej inwencji. Ty najlepiej wiesz co kreci twojego meza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollalallaa
wyłączył telefon i nie odbiera, wkurza mnie taka dziecinada, czym ja sobie zasłużyłam na takie traktowanie po tylu latach, tak mysle ze jak mu cos nie pasuje to moglby normalnie powiedziec a nie w zlosci, to jakies strasznie dolujace, kurcze mi sie juz nei chce bo nic z tego nei mam , maz nie jest przebojowy , czułam sie kochana i to juz bylo cos a teraz juz nic mi nie zostalo; wogole ostanio jakos ciagle wszystko ma mi za zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
wiem jak wkurza ten numer z wylaczonym telefonem. Moj robi tak samo. Ale teraz juz nie dzwonie a kiedy on wreszcie pierwszy zadzwoni do mnie nie odbieram. Potem wraca skruszony :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollalallaa
napisalam sms ale wogole ma wylaczony i koniec, martwię sie tez ale moj nie wroci skruszony, wroci jeszcze bardziej naladowany i przez tydzień bedzie naburmuszony a takie incydenty wg mnei rujnuja zwiazek bo ja bym sie chciala jakos czuc kochana, a nie takei cos ze cos powiem a on wybuchnie i nic do niego dociera, no ha juz nie wiem j ajestem za stara na takei rozrywki, naprawe z jednej strony bym sie najchetniej rozwiodla, po co mi taki maz ktory przysparza problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollalallaa
juz dwie godziny go nie ma , tel wylaczo i co ja mam teraz zrobic, jutro idzie do pracy , co zrobic jak do poznego wieczora nie wroci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
moze na poczatek przestan sie przejmowac?? Wskocz do wanny, zrob sobie kapiel z piana (tylko na gips uwazaj :)). Odprez sie troche. Moj potrafi zniknac na kilka dni a jestesmy dopiero 7,5 roku razem. Oni tak specjalnie robia zebysmy sie martwily i wmawialy sobie ze to nasza wina. Takie dziecinne podejscie- ja jej pokaze niech teraz ma za swoje i sie troche pomartwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollalallaa
pojde sie zrelaksowac, spadam od kompa, tylko co pozniej? Moj nie moze zniknac na kilka dni bo nikogo tu nie ma , to moje miasto rodzinne, a jutro idzie an 8 do pracy . musi autem jechac, ktore jest przed domem; klucze mam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v gbyhnuhjujkuiki
w każdym związku będzie tak prędzej czy później dlatego nie warto się wiązać na poważnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nas on nos w TVN 24
i gazete, ja w internet i kazdy szczesliwy. Trzeba sobie dac zyc wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×