Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża a solarium

jaki wpływ na wczesą ciążę ma solarium?

Polecane posty

Gość ciąża a solarium

witam, ok. 2-3 dni temu prawdopodobnie miałam dni płodne chociaż mam nieregularne cykle więc nie jestem pewna, wtedy też kochaliśmy się z mężem więc istnieje prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę ale bardzo małe, ze względu na moje nieregularne cykle i jego dość słabe nasienie, staramy się od 2 lat i nic z tego nie wyszło do tej pory. Mam wyjazd za 2 tygodnie i chciałam się troche opalić, ze względu na pogodę w solarium, chciałam iść ze 3 razy po 8-10 minut, nie więcej. Czy w tak wczesnej ciąży może stać się coś złego? Ja pewnie nie jestem w ciąży bo to byłoby bardzo zaskakujące, że akurat teraz by się udało. Pytam bo często jest tak, że dziewczyna nie wie, że jest w ciąży i chodzi do solarium, pije alkohol itd. aż do 3 tygodnia ciąży kiedy się o tym dowiaduje i jest zazwyczaj wszystko w porządku. Jak myślicie, chciałam się opalić a pewnie jak nie pójdę to będzie tak, że opalona nie będę a okres i tak dostanę i tak to się pewnie skończy. Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena204
jak jesteś w ciązy to możesz poronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża a solarium
tak wczesną ciążę? tzn. jeśli ja miałabym być w ciąży to pewnie od 2-3 dni dopiero, to chyba nawet jeszcze tak do końca nie doszło do zapłodnienia prawda? bo to też jakiś czas zabiera, gdzieś czytałam, że dopiero po 2 tygodniach zarodek zagnieżdża się tak na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie o to chodzi
ze zarodek dopiero sie zagniezdza, wiec jest duzo wieksze ryzyko poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zarodek sie zagnieżdżał, a ja ćwiczyłam ostro na siłowni w tym czasie, też jeszcze nie wiedząc o ciąży i wsio ok jak ciąża słabiutka to czy solarium, czy cokolwiek innego jej nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nic się nie stało. Ja nie wiedząc, że jestem we wczesnym stadium ciąży (4-6 tydzień) byłam raz na solarium, ostro imprezowałam (oczywiście natychmiast przestałam gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży). Dziecko urodziło się zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży oczywiście, że nie polecam, ale Ty nawet nie wiesz czy w niej jesteś, myśląc w ten sposób, to nigdy nic nie zrobisz, nawet nie poodkurzasz, bo moze ciąża zachowuj sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża a solarium
następny cykl ma mi się rozpocząć 15 sierpnia ale jak pisałam mam bardzo nieregularne cykle, mogę dostać w 26 a mogę w 32, ostatnio np. dostałam w 37dc. więc może być i tak, że ten cykl był krótszy. Ja na 90% nie jestem w ciąży, przestaję już w to niestety wierzyć chociaż tli się we mnie troche nadziei jeszcze. Masz rację, będę żyła normalnie aż się coś wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
Ja chodziłam na solarium nie wiedząc, że jestem w ciązy do 6 tygodnia. Niby niedługo, ale jak dowiedziałam się o ciąży i pokojarzyłam fakty, to myślałam, że zejdę z nerwów, bo chodziłam mniej więcej co 2-3 dni na 10 minut leżenia plackiem.... Jednak póki co córcia zdrowa fizycznie jak się ogląda ją na USG, wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża a solarium
ja planowałam 3 wizyty po 8 do 10 minut w ciągu 2 tygodni, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, a zresztą jak pisałam pewnie nie jestem w ciąży :( skoro usg wychodzi w porządku to pewnie tak jest, gratuluję ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
Dziękuję:) A Ty, jeśli nie masz 100% pewności, ze to nie ciąża, to nie ryzykuj... Raz się uda, raz nie.... Lepiej odczekać, odpuścić ładną opaleniznę o kilka dni czy tygodni niż potem płakać ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża a solarium
takwiem, ale to się nie da opóźnić bo mam wyjazd za 2 tygodnie i chciałam ładnie wyglądać a nie "jak zawsze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×