Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokolka

Chciałabym drugie dziecko, a karmię piersią i nic z tego nie wychodzi

Polecane posty

Gość kokolka

Mój maluszek ma niecałe półtora roku i nadal karmię piersią. Mały bardzo ładnie ssie, jednak przerwy są coraz dłuższe. Pracuję, więc mały je rano koło 7, potem dopiero koło 16. Nadal jednak nie dostałam okresu i zaczynam się zastanawiać czy to normalne. Nie mam żadnych objawów ciąży, oprócz mega ilości śluzu, który nie dawno się pojawił. Chciałabym zajść w ciążę bez specjalnego „planowania, bo boję się, że jak nie wyjdzie to będę bardzo rozczarowana. Nie zabezpieczamy się, ale też nie kochamy się jakoś super-często. Czy to faktycznie istnieje "niepłodność laktacyjna" czy mamy problem z zajściem w druga ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama karmiąca piersią....
ja swoja córcie karmiłam 20miesięcy. Teraz również staramy się o rodzeństwo dla niej. Jeszcze podczas dokarmiania zaczęliśmy starania (3mies przed zakończeniem karmienia). Teraz mija 4miesiąc od zaprzestania karmienia i dalej w ciązy nie jestem. dodam że w 3cyklu zaszłam w pierwszą ciąże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiączka powinna być następstwem owulacji, skoro jeszcze @ nie dostałaś to albo nie było owu, albo zaszłaś w ciążę. Ja na Twoim miejscu poczekałabym na miesiączkę, przynajmniej będziesz wiedziała, że płodność wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicKicKic
Macie jeszcze siły na drugiego bobasa??? Jak ja zazdroszczę takim matkom! Mój ma 2 miesiące i ja ledwie żyję, mały pochłania cały mój czas. Na pewno nie zdecyduję się na drugie, bo to wieczne ssanie cycka mnie wykańcza, a nie chciałabym kolejnego malucha karmić sztucznym mlekiem. Kocham mojego bobaska nad życie, ale już z drugim bym nie podołała. Brakuje mi czasu żeby gdzieś swobodnie wyskoczyć, bo jak zostawiam małego, to mam wyrzuty sumienia i zastanawiam się czy nie płacze, nie tęskni... szkoda pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama karmiąca piersią....
ja miesiaczkę dostałam po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama karmiąca piersią....
moja córka niestety jest osoba potrzebującą 100pr mojej uwagi... robię z nią dosłownie wszytko!!! gotuję, sprzatam, piorę....!! Jednak z innymi dziećmi bawi się doskonale, dopiero w tedy zapomina o moim istnieniu.... dlatego też zdecydowałam się na 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romana banana
To przestan karmic. Takie duze dziecko juz od dawnapokrywa swoje zapotrzebowanie na skladniki odzywcze z pokarmow stalych, nie ma wiekszego sensu karmienie go dalej mlekiem matki, a juz tym bardziej, ze chcesz znow byc w ciazy. Ciaza i karmienie to obciazenie dla organizmu, dobrze by bylo troche sie 'odbudowac', uzupelnic niedobory wapnia, zelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×