Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cepeliadka

gdzie kupie niedrogo biustonosz do karmienia

Polecane posty

Gość cepeliadka

chyba ze kupujecie zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytaj w sklepach dla dzieci (z pieluchami, ciuchami, butelkami itp.). U mnie w mieście właśnie sklep oferujący wszystko dla dziecka oferuje także wiele staniki do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry biustonosz mało nie kosz
tuje, a jeśli chcesz kupić byle jaki, to lepiej nie kupuj wcale dobry kupisz np. na allegro albo i w dobrych sklepach z bielizną w swoim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem...
wiele sklepów oferuje możliwość przerobienia zwykłego biustonosza na "karmnik", jaki tylko sobie wybierzesz, więc taki, dobrze dobrany biustonosz posłuży ci długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
Dobry (taki, żeby miał jakiś sensowny wybór rozmiarów i nie był rozciągliwy, czyli wszelkie "rosnące" z allesa czy jakiegoś canpolu odpadają) "niedrogo" to nigdzie, najtańsze to chyba Melisa i Comexim mają. Albo jak ktoś pisał: przerobić zwykły, na Stanikomanii jest instrukcja z obrazkami. Tyle, że to też nie będzie wiele tańsze, normalny dobry stanik to od 80 zł wzwyż, taki do karmienia z tych wspomnianych firm ok. 100 zł. W ogóle to poczytaj forum Lobby biuściastych, tam masz masę info i o markach, i o sklepach, i o tym, jak kupić żeby nie przepłacić, i jeszcze dziewczyny siedzące w temacie pomogą (bo ja to już zakończyłam karmienie, mniej na bieżąco z ofertą jestem) :) A tym zalinkowanym z allegro to się pewnie ze 2 razy obwodem obwiniesz, cyba, że masz pod biustem tyle co ja w biodrach, tzn. ponad setkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam do zwykłego sklepu z bielizną - powiedziałam : -poproszę biustonosz do karmienia w tańszej cenie -25 zł -poproszę 3 sztuki w różnych kolorach -75 zł , coś jeszcze Pani podać? -nie dziękuję , do wiedzenia . o masakro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie jestem ciekawa
bo wiem co można kupić za 25zł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie z tymi
cenami za biustonosze. Tez kiedys myslalam , ze dobry biustonosz musi byc kosmicznie drogi a tu guzik prawda . kiedys kupilam sobie stanik najzwyklejszy na bazarku :) i mam go do dzis , ani sie nie zniszczyl ani nie zszarzal a dalam 18zl. Teraz mam gdzies wydawanie kasy w Trumph po 200-300zl za jeden biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty chyba sobie zartujesz!!!
baskimama, a to juz niczyja wina ze jestes taka waziutka w biodrach.. :( Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j akupowalam na rynku po 25 zl i po 30, zwykle bawelniane . jak to bawełna troche sie rozciagnely. ale ez kupilamz koronka i mam je juz 5 mc i sie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny apeluję!1!
nie kupujcie tanich biustonoszy bo, bo Wam cycki opadną, ja mam bieliznę tylko z trhiumpa, I wam też polecam lepiej miec mniej a dobrze dobrane, z dobrego materiału niż dużo. Jeszcze jak byłam nastolatką i byłam biedna mama mi kupowała bazarkowe, ale jak tylko zaczęłam zarabiać od rzu kupuję drogie, a jakie ładne cycki mam w nich, jak ubiorę jakiś stary to tragedia, własnych piersi nie poznaję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem...
dokładnie, mnie od razu biust się podniósł i wrócił z pleców na swoje miejsce, bazarowe nosiłam jak nastolatką byłam, teraz nie znalazła bym swojego rozmiary( miseczkę może i tak ale chyba przy obwodzie 90) Wole wydać 150 zł i mieć dobry biustonosz( oczywiście ze niektóre rozmiary można znaleźć dużo taniej ale to dotyczy PRAWIDŁOWYCH rozmiarów z miseczkami do D-E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam sklep NAKSI.pl www.naksi.pl Mogę Wam kobitki polecić ten sklep. Bardzo miła obsługa, byłam informowana na bieżąco o stanie moich zamówień, ekspresowa wysyłka, tanio. Ja jestem zachwycona tym sklepem ! Na pewno jeszcze zrobię tam zakupy :-) Na początku kupiłam jeden biustonosz Alles - tak na próbę i okazał się to strzał w 10 ! Ekstra wygodny, piękny kolor, bardzo delikatna i miła w dotyku tkanina. Długo szukałam wygodnego biustonosza, w którym biust ładnie wygląda, bo to dla mnie najważniejsze i znalazłam. Alles jestem zachwycona :-) i Polecam wszystkim kobitkom :-) Kupiłam jednen model bardzo mi się spodobał i kupiłam jeszcze dwa. Każdy jest fajny. Nic się z nimi nie dzieje, podczas użytkowania, tzn nie farbują, nie rozciągają się itp. A właśnie! Nie lubię biustonoszy, w których gumka mi się wrzyna w ciało (często takie spotykałam) a w Allesach gumka jest delikatna i ładnie dopasowuje się do ciała (NIE wrzyna się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluśka mamuśka
ja kupiłam allesa na alledrogo, nie jest zły :) trzeba patrzeć na ich rozmiarówkę, no i wiadomo że po zmierzeniu należy odjąć 5-10cm. Nie polecam kupowania kilku staników jeszcze w ciąży bo obwód pod biustem mocno spada po porodzie, natomiast pierś moze powiększyć sie odrobinę ale o bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluśka mamuśka
*po zmierzeniu obwodu pod biustem, należy odjąć te centymetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmik
na allegro kupiłam komplet 2 biustonoszy za 15 zł. Wychodzi 7,5 zł za sztuke a nie różnią sie niczym od markowych które kupiłam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizka89
Ale w Rossmanie masz zupełnie inny materiał, wiec też masz niższą cene. Mysle ze nie ma tu co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh....
ja mam do karmienia nie wiem z jakiej firmy ale dostałam, co do tych drogich-moja mama dała ponad 200 stówy za stanik i baaaardzo krótko jej posłużył, ja kupiłam z triumpha (chyba tak sie pisze?) za 100zł i od połowy ciąży rośnie razem ze mną :) do karmienia nie zamierzam kupować-te zwykłe z odpinanym ramiączkiem są bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm;;
w jakim miescie mieszkasz?? pracuje w sklepie typu wszystko od 2,99 w lublinie i u nas sa te biustonosze po 9zl firmy yorik, klijentki sobie chwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama i nie tylko..
ja kupilam w primarku, kupilam zwykly z fiszbinami i poprostu odwiijam i piers na wierzchu, wazne by mial solidne szerokie ramiaczka zeby dobrze podtrzymywaly ten ciezki mleczny biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibbbka
Ja już wiem co jest warty taki stanik- po pierwszym praniu albo sie rozciąga albo robi z niego wielki flak. Wiec juz zdecydowanie wydać trochę wiecej ale mieć pewność że jest to cos naprawde dobrego i porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara.
Zależy co rozumiesz przez niedrogi biustonosz. Ja za swój dałam ok. 100 zł, no ale opłacało się. Jest super wygodny i bardzo praktyczny. Kupiłam sobie go w Internetowym sklepie Telimena, a biustonosz jest marki Triumph. Jest mega komfortowy, do tego kupiłam do kompletu majtki bawełniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrogo, bo za ok 39 zł można dostać staniki do karmienia firmy Bak. Model 22 do model miękki bez fiszbin, model 62 posiada fiszbiny. Są dość solidnie wykonane, jak na tą cenę, miska z łatwością można odpiąć jedną ręką. Myślę, że na pewno warto mieć taki w swojej szafie. Ja znalazłam go w sklepie internetowym Verona, ale wiem że mają też sklepy w Białymstoku i Krakowie, gdzie można je przymierzyć. Mi w 9 miesiącu ciąży ciężko było się poruszać, dlatego zamówiłam dwa rozmiary przez internet, oba zostawiłam i oba mi się przydały. Rozmiar dobrałam wg tego co wyczytałam w necie: obwód pod biustem jak przed porodem (bo za mocno nie przytyłam) i o 2 i 3 rozmiary większa miska niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×