Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość msv36

hey dziewczyny

Polecane posty

Gość msv36

Dzisisaj zaczelam piewszy dzien na meizitangu. Zobaczymy jak tym razem pojdzie. kiedys juz bralam te tabletki to bylo 6lat temu, i bardzo ladnie schudlam po nich pamietam chyab z 10 kilo ale ,zeby bylo jasniej to ja w tedy wazylam 66kg przed meizitangiem, i nei mialam zadnych ubocznych efektow. Moja sistra schudla prawie 16kilo. tylko ze ona miala wieksza wage niz ja. Ztego co pamietam to te tabletki nie byly soft(miekkie) w tedy to w ogole byly inne opakowania. Teraz waze tyle samo po 6 latach na wadze zeby nie klamac waze 68kilo. Wiec lekka porazka i zalamka! Nie przytylam z efektu jojo tylko dlatego ze zmienilam moj styl zywieniowy na syf no i teraz mieszkam w usa. Ci co tu byli to wiedza , ze prztycie w usa to nie sztuka. Moj plan jest taki sam jak kiedys, miesiac brania meizitangu a potem silownia! Nie mialam zadnych skutkow ubocznych tylko suchosc w usatch ale pilam duzo wody wiec to pomagalo duzo.No i na poczatku mialam problemy ze zasnieciem, ale spalam.:] Oki odezwe sie tutaj za tydzien i dam wam znac jak mi idzie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×