Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jastarnina

Od niedawna ma okulary, jest mi tak ciezko

Polecane posty

Gość Jastarnina

Mam okulary , wszystkie trzy w jednych, tak dobrze szlifowanych ze wygladaja jak cienkie szybki. Bardzo droga sprawa. (mozna by kupic auto). No jak mam je na nosie 5 godzin zapominam o nich, ale ogolnie nienawidze okularow i denerwuja mnie. Biedni ludzie co nosza okulary, to jak pol kaleki. Tragedia, jak sie do tego przyzwyczajic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No masz ci los
Dziecko, za to ty jesteś kaleką umysłową.Jak ci tak z tym cięzko to zdejmuj te okulary, wychodź na ulicę i obijaj się o słupy ogłoszeniowe. Kto cię do cholery zmusza, żebyś je nosiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastarnina
Nie ublizajcie mi . Widziala ten swiat dobrze 40 lat bez okularow. Tak i nagle , owszem "przekwitam" , moze stres albo nie wiem co, potrzebuje okulary trzy w jednych. Mam je piekne , A jakze Joop, cienkie szkla I tak mnie denerwuja. Dlaczego nikt w mojej rodzinie nie byl zalezna od okularow. Dlaczego, z jakiego powodu ??? Czytalam w nocy w lozku przy latarce ???? Podrozowalam noca, pokonywalam 2000 km noca. Oczywiscie jako kierowca. Dlaczego oczy mnie zawiodly , jak je leczyc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se soczewki
i po zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No masz ci los
Noszę okulary od 7 roku życia i żyję. Przestań się mazać, przeżywasz jakbyś miała raka co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blokers i ławkers znalazł spos
ze drogie oprawki... a pomysl, ze takie cos kosztuje grosze, a ty za nadruk placisz sto razy wiecej :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastarnina
Wy wstretne zawistne biedactwa, wiem glodem bedziecie przymierac. Wy jestescie wybrani, za wasz charakter. Dobry czlowiek nie jest nigdy biedny. Dle tego mam tak duzo pieniedzy, tak nosze okulary, bo trzy warstwy nie da sie miec w soczewkach. Ale z natury jestem dobra i zyczliwa, dlatego moze posiadam takie bogatztwo, nie w Polsce, ( mieszkam na zacHodzie). Ale przyznaje tym racje co mi mowili ze biedaki sa wredne. Koncze ta dyskusje z wami biedakami, nie jestescie nic warci, nie warto z wami wchodzic w dyskusje. Przekonalam sie sama na wlasnej skoze. Jacy wa wredni jestescie, a wiec zycze wam gnijcie w tej waszej biedzie. I niech wam nikt nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No masz ci los
No masz pieniądze i co z tego? Jesteś takim samym okularnikiem jak Zdzichu z Centralnego, który ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomozcie na co zwrocic
uwage robiac nowe okulary ??? Co sadzicie o tych na srubka ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz za co sie
jesli nie lubisz oklularow to sproboj soczewek ja nosze bo tez nie znosze okularow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość au pair
skoro tyle dalas za okulary, to trzeba bylo sobie operacje na oczy strzelic, u mnie to 4 znajomych miala i wszyscy sobie chwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewki sa dla dalekowidzow
ja mam trzy warstwy . Daleko blisko, i do czytania. Moze mozna to zoperowac, nie pytalam. Za okulary na te trzy warstwy ( na srobki ) placilam ponad 1000 euro. Sa super, ale teraz szukam tanich , do pracyi do gotowania i chce zrobic w Polsce, poimozcie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloijuhzgtgf
A czy dalekowidzowi moze sie ta wada cofnac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy operacja na oczy
moze rozwiazac wszystkie problemy ???? dLA KOGO ???? Dla dalekowidzow czy krotkowidzow. Jak to sie odbywa - laserem, czy to taka normalna operacja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer Batch
Co to ta operacja, na czym ona polega ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrOptic.pl
Ja też przyłaczam się do powyższych pytań. Co to za operacja i na czym dokładnie polega? www.MrOptic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela

Byłam niemal przez całe życie krótkowidzem. Pierwsze okulary założyłam w pierwszej klasie podstawówki. Na wfie przeważnie stałam z tyłu i starałam się aktywnie nie uczestniczyć w zajęciach - bałam się, że uszkodzę okulary:(

No i tak było całkiem długo - aktywność fizyczna, szczególnie sporty kontaktowe kojarzyły mi się z zagrożeniem. Rok temu w wieku 29 lat poddałam się laserowej korekcji wzroku w Centre de la vision w Krakowie. Miałam obawy - wiadomo-ale chciałam coś zmienić w swoim życiu, a czułam, że to okulary mnie najbardziej ograniczają. Pierwsze tygodnie były dość trudne, musiałam na siebie bardziej uważać - chodzić w ciemnych okularach, nie podnosić ciężkich rzeczy, no i więcej odpoczywać. Po miesiącu doszłam całkowicie do siebie. Zabieg zmienił moje życie na lepsze! Pozbyłam się kompleksów, gram w siatkówkę, koszykówkę, w końcu jestem fit:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×