Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weronika87

Ból żołądka :(

Polecane posty

Witam od poł roku mam okropne bole zoladka ,jest to szczypanie ,bol ktory promieniuje do plecow:( w czwartek mam gastroskopie ,bo o tego czasu leczyli mnie bez tego badania samymi lekami ktore nie pomagaja:( czy ktos tez tak mial ,takie objawy i co to bylo? Dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgnngngngfr
mam, qale boli mnie cały brzuch, wlacznie z zoladkiem, oreczkiem zolciowym, jelitami. jest to bol promieniujący, takie jakbyskurcze. co tydzien co 2 tygodnie. bol nie do wytrzymania, mdleje od niego, zweykle konczy sie na pogotowiu. i wiesz od czego? od wzdęć i zaparć :O moze to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgnngngngfr
to wcale nie musi byc zoladek. mozliwe, ze masz podrazniohną blone zolądka, mozliwe ze masz kamienie w woreczku zolciowym, ale to nie dramat, usuna ci go. moze tez cos z trzustka? bol zoladka jest raczej tępy, a nie promieniujący. a przy zaparciach, trzeba zmienic diete i uregulowac wyproznianie, nic innego nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgnngngngfr
Sprobuj nie jesc produktow powodujacych wzdecia (grzyby itd, poczytaj dokladnie) przez jakis czas, pij duzo maslanek, jogurtow na czczo, ureguluj wyproznianie, zrezygnuj z ciezkostrawnych potraw i zobacz czy bd lepiej. ale zrob dokladne badania, bo taki bol moze oznaczac doslownie wszystko, chocby te kamienie w woreczku, a w najgorszym przypadku zapalenie trzustki albo chorą watrobe lub nawet nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgnngngngfr
chyba ze woiiesz ze to zoladek, bo mialas usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam takich problemow ale przy problemach z ukladem pokarmowym stosuje lactoral truskawkowy, wspomaga jego prace, mam świetną metodę na lekarzy, jak uwazam ze zle mnie lecza szukam innego do momentu az bede zadowolona, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×