Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doris1111

W jakich nie typowych / publicznych miejscach uprawialiście sex?

Polecane posty

u nas też, ale było trochę ciepłych, to w basen wskoczyliśmy pod ręką jest, wiec każdą chwilę można wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillypop3456
Ja: klatka schodowa w innym kraju na materacu na środku stawu(pogryzły mnie wtedy robale) w namiocie w różnych miesjcach na plazy w pociągu w samochodzie lodzik w lesie na imprezie w toalecie na rowerku wodnym w piwnicy na dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja tak mam
jeśli samochód zaparkowany na dobrze oświetlonym osiedlu to publ. miejsce... chociaż w sumie po chwili zjechaliśmy na odludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjhbghf
Miła w dotyku reaktywacja -> Albo masz taką wyobraźnię albo jesteś zwykłą szmatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zwykla szmata, w ogole jestem niezwykla :P A Ty kim jestes pomaranczo?? OProcz tego, z etchorzem bo na czarno nie napiszesz.. NO i po czym wnioskujesz, ze jestem szmata? Po tym, ze lubie sie bzykac, ze lubie to robic w roznych miejscach, pozycjach etc? ty zapewne tylko pod kolderka, koniecznie przy zgaszonym swietle... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złap je wszystkie!
ja na suficie raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris1111
to tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w lesie (kilka domow w lesie) i prowadzi do nas droga gruntowa - bardzo czesto spotykam rozne zaparowane samochody;) a jesli chodzi o mnie to: las, laka, plaza, morze, pokoje, w ktorym byli ludzie poza nami, w aucie i na aucie w wielu miejscach, w aucie podczas jazdy, na brzegu jeziora - tak nas komary gryzly, ze musilismy sie przeniesc w inne miejsce - i to tyle tak na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris1111
ja zawsze chciałam spróbować w jakimś bardzo "innym" miejscu, ale brakuje mi fantazji i może trochę odwagi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris1111
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronaaaaaa
mam troche tego na sumieniu wiec moze bedzie szybciej bedzie jak wymieie miejsca gdzie sie nie bzykalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Mi w autobusie (wieczorem) zona mojego kolegi robila loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
ja na sopockim molo ,do dzisiaj boli mnie szyja od patrzenia na boki czy nikt nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×