Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Donia Corleone

smaże placki ziemniaczane

Polecane posty

Gość USA my dream
Carrie dokąd jedziesz i na ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam wdawać się w dyskusje z gównem:classic_cool: które podszywa sie pod innych bo samo nie ma pomysłu na siebie :classic_cool: dobrej nocy gimnazjalistko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserka kochanie obrażasz się za prawde? Oj nieładnie tak. Misiu nie bierz wszystkiego tak do siebie. Nie jestem wcale taki zły ojojoj taka zła. Pare dni na kafe a już trace orientacje kim jestem. No kotku ale te jaja mogłabyś w końcu schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaż swoją spasła morde to moze wejdę w dyskusje, zakompleksiona celluistoto :classic_cool: Jak sie ma ryja jak wentyl to sobie mozna jedynie popierdolić na forum, zwrócic na siebie uwage :classic_cool: bo w rzeczywistosci to nawet zul z centralnego by cie patykiem nie tknal :D:D:D bye bye syfiaro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli laski szukasz to nie tu. Tutaj same podszywy. Baby z jądrami do kostek. A faceci to 28 letnie prawniczki. Widzisz ja też to podszyw ale i tak mam frajde. A kafeułomy co robią? Odpisują na moje durne prowo. A apelują żeby troli nie karmić. Buahaha. Nabijam powoli w butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserka mówiłaś coś czy wiatr zawiał? Masz teksty jak po denaturacie . Lubisz mocne drinki. Och ty skowronku mój najmilejszy jesteś prawie idealna tylko te jaja jak dzwon kościelny dyndają ci u nogawek. Troche zniesmaczona tym jestem kochana. Ale jakoś przeboleje ten fakt w dowód mej bezwarunkowej miłości do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×