Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARTYNKA589689305983030

remy-hair

Polecane posty

Gość Kachaaaa
Kupiłam na tej stronie włosy i jestem bardzo zadowolona. Zamawiam cały czas u tej Pani włosy. Pytałam czemu jest tak niska cena to dowiedziałam się, że włosy są kupowane bezposrednio z fabryki gdzie są one sortowane. Nie ma żadnych pośredników. Wcześniej kupowałam w raconie. To jakość taka sama a różnica w cenie widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAWIEDZIONAxyz
Ja kupiłam od nich włosy i jestem ZAWIEDZIONA, po miesiacu z włosów zrobilo się siano. Straciłam tylko czas, pieniadze i nerwy bo o odzyskaniu pieniedzy nie bylo mowy. Kupuje towar z innej firmy i jestem teraz BARDZO zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiula7998
ja kupiłam włosy pół roku temu i jestem zachwycona. chce teraz dołozyć sobie parę włosków nowych zeby je przedłużyc jeszcez bardziej, ale pozostałe zostawię. i cos musisz ściemniać bo ja po 2 miesiącach od zakupu wymieniałam 1 opakowanie na inny kolor bo mi zostało a koleżanka chciała sobie założyć i nie robili problemu. Odesłałam i po 3 dniach dostałam nowe. chociaz wszelkie wymiany są w ciągu 7 dni. idzie się dogadać o wszystko. Więc ja wszystkim polecam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAWIEDZIONAxyz
Moja droga ja nie mowie o WYMIANIE tylko REKLAMACJI a to sa dwie rozne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ubaw po pachy
co za brednie NAJTAŃSZE WŁOSY RACCONA TO WŁOSY AZJATYCKIE pozbawione łuski włosa! a te z linku to jest zwykły szmelc nazwany włosami "indyjskimi" powleczony silikonową powłoką do polski tylko 2 firmy sprowadzają PRAWDZIWE włosy indyjskie SO CAP I Great Lengths !!! a jeśli ty porównujesz azjaty raccona do tych z linka niby włosów "indyjskich" to widać że nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. kwestia kolejna to nie ma się co łudzić w takiej cenie nie ma super włosów coś za coś. Jaka cena taka jakość wypłucze się silikon po 1-2 miesiącach i zostaje siano. I to jest naturalny proces tanich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachaaaa
Kto powiedział ze nosilam azjaty. Miałam slowianskie raconna a teraz Od 10 miesięcy noszę z tego sklepu, podciagalam je juz 2 razy i jeszcze spokojnie raz je podciagne bo wyglądają bardzo dobrze. Nie którzy komentują chociaż nie maja zielonego pojęcia o temacie. I te włosy nie są powlekane silikonem. Koleżanki tez je noszą, więc popieram pozytywne komentarze i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do classick
Ja mam clipy w kolorze 6 i jestem bardzo zadowolona, dobre są grzebyki i włosy nie zsuwaja się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaaaaaaaaa249
nie polecam wlosy po 1 myciu skołtunione i spieżone.....jednym słowem totalny szajs więcej szkoda się rozpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaaaaaaaaa249
jakosc racoon i remy-hair??? haha remy hair to obok racoona chyba nawet nie lezały.....racon super, remy hair to szmelc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie nie zgodzę z poprzedniczka. Zostałam na włosy z remy-hair namowiona przez koleżanki i długo zwlekalam z decyzja po przeczytaniu komentarzy ale w końcu zaryzykowalam i jestem bardzo zadowolona. Moje clipy maja juz 3 miesiące i są w bardzo dobrym stanie. Odpowiednio je pielegnuje bo używam dobre maski i włosy są w super stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprzedniczka twoja
udało mi się ogarnąc włosy z remy hair.....wreszcie magiczny sposób, maska dove ekspresowa z olejem arganowym plus serum jedwabiste joannny niestety racoon dalej ma plusa większego u mnie, ale te remy indyjskie calkiem niezłe są po tej masce....trzy miesiące szukałam złotego środka na nie i dobrze ze się udało ja ma wlosy na zgrzew a nie clipy wiec to tez inaczej jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w wielkim szoku czytajac negatywne komentarze tym barddziej ze autorki ich wlosy te maja dopiero 1-3 msc.. Ja te włosy noszę od stycznia, no moze lutego 2014r a mamy lipiec 2015 i dopiero teraz koncowki mam rozdwojone, i tak zczepiaja się bedac juz doczepione i robi sie taki efekt koltuna. Mimo wszystko uwazam ze noszenie 1,5 roku wlosow za 200 zl to sukces, tym bardziej ze mozze raz w zyciu uzylam na nie odzyywke, a tak to tylko szampon, codziennie prostowalam i od czasu do czasu lokowka krecilam i na lakier. Podsumowując, z czystym sumieniem POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg i bądź tu mądry człowieku ;(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupilam wloski ombre Remy hair i przyznam szczerze nigdy wiecej!!!!! po 2 tyg noszenia wlosow , jeden wielki koltun ,nawet nie jesden bo ich bylo 4 masakra...Potem sciagaj to..rozczesuje..NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane kobitki. Hurtownia REMY HAIR nie posiada w sprzedaży włosów naturalnych!! Wlosy naturalne nie mogą być farbowane więc skąd u nich wlosy ombre??! Testowałam ich produkty i zdecydowanie odradzam. Zawsze można próbkę włosa wysłać do analizy i sprawdzić czy sa dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosów naturalnych nie można farbować??? Skąd taka wiedza?? Czyli Pani swoich włosów róznież nie może farbować?? Jakis żart chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zux
ZDECYDOWNIE NIE POLECAM WŁOSÓW POD RINGI Z REMY-HAIR, przez pierwszy tydzień wyglądały świetnie,niestety juz po pierwszym umyciu chociaz miałam specjalne kosmetyki (szampon,odżywka,nawilżacz ktore bybly do wlosow przedluzonych nie mialy w skladzie alkoholu) wlosy zaczely sie puszyc z kazdym kolejnym myciem bylo coraz gorzej wkrótce z włosów zrobiło się siano a one same plątały sie w duże kołtuny,dlatego śmie wątpić w ich naturalność dla mnie maja w sobie jakiś % syntetyku,kilka włosów w pojedyńczych ringach było ciemych, zamówiłam długość 60 cm dałam za same włosy ponad 900 zł a nacieszyłam sie długimi włosami tylko ponad tydzień, po sciagnieciu włosów straciłam na objetości ponad połowe mialam grube włosy teraz mam mysia kitę..radze kupowac włosy od sprawdzonych dostawców i zakładać tylko u profezjonalizstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Nie polecam tej firmy . Zwróciłam włosy tego samego dnia , bo kolor różnił się od zamówionego i już od półtora tygodnia czekam na zwrot pieniędzy! Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_xxn

Ja zakładam swoim klientkom i nigdy nie było problemu z włosami. Jeśli są profesjonalnie założone i później pielęgnowane to włosy nosi się lekko pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaaaaa

Polecam polecam i jeszcze raz polecam. W losy na prawdę dobre jakościowo a wypróbowałam wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka555

Dziewczyny czy remy hair ma włosy indyjskie clip in? Bo na stronie pisze, że są europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alderson
Dnia 27.09.2018 o 16:59, Gość zux napisał:

ZDECYDOWNIE NIE POLECAM WŁOSÓW POD RINGI Z REMY-HAIR, przez pierwszy tydzień wyglądały świetnie,niestety juz po pierwszym umyciu chociaz miałam specjalne kosmetyki (szampon,odżywka,nawilżacz ktore bybly do wlosow przedluzonych nie mialy w skladzie alkoholu) wlosy zaczely sie puszyc z kazdym kolejnym myciem bylo coraz gorzej wkrótce z włosów zrobiło się siano a one same plątały sie w duże kołtuny,dlatego śmie wątpić w ich naturalność dla mnie maja w sobie jakiś % syntetyku,kilka włosów w pojedyńczych ringach było ciemych, zamówiłam długość 60 cm dałam za same włosy ponad 900 zł a nacieszyłam sie długimi włosami tylko ponad tydzień, po sciagnieciu włosów straciłam na objetości ponad połowe mialam grube włosy teraz mam mysia kitę..radze kupowac włosy od sprawdzonych dostawców i zakładać tylko u profezjonalizstów

witam, u mnie bardzo podobnie , kupil za 900 zl 62cm blond " slowianska dziewicza kitke"... nosze od 5 lat nieprzerwanie slowianskie wlosy a ze zerwal mi sie kontakt z poprzednia stylistka ktora kupowala wlosy bezposrednio od dziewczynek scinajacych je -  zamowilam w internecie. brak slow! uwaga , oszustwo!!! wlosy sa farbowane,wytrawione suche, pojedyncze wlosy ciemne , w najlepszym przypadku sa to indyjskie lub europejskie wlosy zniszczone chemia lub polsyntetyki (bo lekkie) ale test wlosa pokazuje ze naturalne. natomiast po pierwszym myciu jak schodzi silikon wyglada sie jak wiedzma , bez ton olejkow, odzywek ,silikonowych preparatow nawet sie nie wyjdzie z domu i trzeba byc czujnym jak kopciuszek przed polnoca - przed kazda kropla wody , w deszczowy dzien tylko warkocz inaczej fryzura z ksiezniczki zamieni nas w ropuche!! xd ale tak powaznie, jak ktos chce indyjskie wlosy, to ok, i meczyc sie codziennie z ukladaniem itp ale jakim prawem k... oszukiwac ludzi i to "cos" sprzedawac jako dziewicze slowianskie wlosy???!!! za900 zl???szok, przestrzegam wszystkie panie przed tym sklepem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alderson

aha i prosze miec na uwadze ze pozytywne opinie prawdopodobnie pisze sama wlascicielka sklepu...taki trolling internetowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
Dnia 7.09.2019 o 15:16, Gość alderson napisał:

aha i prosze miec na uwadze ze pozytywne opinie prawdopodobnie pisze sama wlascicielka sklepu...taki trolling internetowy. 

nie jestem właścicielka a polecam włosy :D wiec bez przesady. znam duzo osob ktore ma wlosy z remy hair i sa zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Polecam włosy, zakładam je w salonie, więc już bardzo dużo włosów od nich załozyłam. Jakość jest dobra, po prostu nie każdy potrafi odpowiednio włosy pielęgnować. Obecnie maja nowe włosy rosyjskie i one są rewelacyjne, a cenowo wychodzi całkiem dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×