Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskawa69

wakacyjny seks

Polecane posty

Gość truskawa69

od niedawna jestem sama... na wakacjach poznalam faceta, troszke miedzy nami iskrzy, ale nie planuje teraz zadnych zwiazkow... w lozku mialam do tej pory tylko jednego partnera i zastanawiam sie czy pokusic sie o wspolna noc z wakacyjnym kolega:) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffkaaaa
nie, bo to wszystko schrzani - sama tak zrobilam, pozniej zalowalam, takie luzne seksy, to dla pustakow, nie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamiżegnamzarazem
To nic nie warte...chwilowa przyjemność...jak jedzenie schabowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdq4324324
zjadłabym teraz schabowego z serem! ale mi ochoty narobiliscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa69
tez boje sie, ze moge zalowac...ze sie rozczaruje... ale z drugiej strony juz jakis czas tego nie robilam i tak jak napisal ktos przede mna...wiem, ze to tylko chwilowe zaspokojenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgnngngngfr
jak wiesz, ze nie poczujesz sie po tym jak tania dziwka i ze ci kolega nie sprzeda syfa to sprobuj, ale wiele osob po czyms takim sie soba brzydzi. ja cwiem, ze mnie by to rozczarowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa69
chyba macie racje...wole spac spokojnie niz tylko chwile miec przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu ten temat.
Carpe diem. Zabezpiecz się i udanej zabawy! Kiedy będziesz szaleć? Jak będziesz miała 35 lat, męża i 2 dzieci? Lepiej zrobić coś i żałwać, niż żałować , że się czegoś nie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaNiuńia
Zastanawia mnie podejście niektórych dziewczyn... Seks bez związku - czy to nie kurewstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa69
tez nie rozumiem myslenia niektorych dziewczyn... koles ktory uprawia seks bez zobowiazan tez sie kur..wi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa69
ja bylam w zwiazku prawie 4 lata i teraz wiazac sie na stale nie planuje... tylko czy to oznacza, ze seksu tez juz mi nie wolno? z jednej strony chce sie zabawic...z drugiej, boje sie ze bede zalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamiżegnamzarazem
Carpe Diem nie oznacza, żeby robić to, na co ma się ochotę, bez baczenia na konsekwencje, ale aby wykorzystać każdy dzień. Na przykład, można wykorzystać taki dzień na stanie się ciut lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8889
Ja bym zaryzykowała , mialam podobna sytuacje do ciebie , nawet juz miedzy nami miało dojść do czego ( pol nadzy w łóżku) i nie zrobiłam tego , a teraz żałuje, a tez byłam po poważnym związku . Kiedy ty masz szalec ? teraz mam męża i koniec takich szaleństw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wahasz się ale z tego, co piszesz to nie jesteś typem kobiety, której jest obojętne z kim się bzyka więc taki wakacyjny seks chyba nie dla Ciebie. Owszem możesz nie wiązać się z kimś ale czytając twoje wpisy potrzebna ci jest jakaś relacja bezpieczeństwa z facetem - więc chociaż jakaś przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziałeś właśnie na wpis sprzed 7 lat, debilu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×