Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zx x xc cx

czy to jeszcze milosc???

Polecane posty

Gość zx x xc cx

hej..jak zyjecie ze swoimi prtnerami, mezami?Jaki macie staz?ja niewiem czy to jeszcze milosc czy tylko przywiazanie...mam problem chyba ze soba...maz mnie kocha, okazuje mi to na akzdym kroku, codzienne calucy, przytulania...ja zadziej mu to okazuje, nie odczuwam takiej potrzeby. Coraz wiecej rzeczy w nim mnie drazni, maz potrafi czasem sklamac w malych sprawach, jest rozrzutny i nie umie trzymac kasy przy sobie, rachunki i inne oplaty sa na mojej glowie, denerwuje mnie w nim to ze jak gdzies jedzie to nie napisze ze wruci pozniej tylko ja musze sie dopytywac, a jak juz powie ze juz zaraz wychodzi to po godzinie czasu okazuje sie ze on jeszcze sie nie szykuje do wyjscia mimo ze mowil inczej a ja czekam na niego,denerwuje mnie w nim tez to ze jak jest jakas jego wina to wiecznie z pretensjami ze:tak, i znowu moja wina... i odwraca kota ogonem(choc czasem umie sie przyznac do winy), to ze jak czasem placze to mnie nie przytuli bo uwaza ze to glupie tak plakac, ze wymuszam czy cos, to ze zadko kiedy sprzata-ja wracam z pracy i codziennie balagan w mieszkaniu, nie domysli sie zeby zrobic prania, umyc naczyn mimo ze nie raz mu o tym przypominalalam, to ze ciagle siedzi przed kompem jak ma tylko czas wolny.io inne takie...niewiem czy to jeszcze milosc, z nim zle a bez niego jeszcze gorzej, jak go niema przymnie to tesknie, a jak jest to mnie irytuje...co to jest>>?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×