Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzy po trzy

trzy po trzy

Polecane posty

Gość trzy po trzy

Pół roku temu rozstałam się z chłopakiem i od tego czasu z nikim nie byłam. Nie dlatego, że nie chce, po prostu mieszkam w dziurze z które wszyscy wyjechali. Wiem, że sama też powinnam ale nie jest to takie proste Nie będę kłamać nie mam przyjaciół ani znajomych, spotykam się tylko z ludźmi z pracy. Parę razy usiłowałam się z nimi zabrać na jakąkolwiek imprezę, ale prawda jest taka, że oni nie chcą „nowych znajomych. Dwa tydzień temu poszłam na „imprezę, była stypa wypiłam swoje piwo i poszłam do domu. Pewnie wyglądałam jak prostytutka czekająca na okazje. Samotna kobieta przy barze. Tydzień temu poszłam na imprezę. Poderwać kogoś? Hmn Czasem to po prostu jest miło posiedzieć w tłumie, a nie w pustym mieszkaniu. Czuje się spokojniej jak w moim otoczeniu są ludzie, gorzej jak ich nie ma. Mieszkam w dziurze ale podczas sezonu przyjeżdżają tu ludzie się zabawić, więc można kogoś spotkać, znajomość na chwilę, ale można choć przez chwile poczuć się normalnie. No i spotkałam chłopaka. W sumie dwóch. Jeden podobał mi się trochę bardziej, mam dość specyficzny gust W każdym razie mi się bardziej podobał, był już mocno wcięty i trochę mnie obłapiał, ale nie do przesady. Drugi zaproponował mi drinka. Był mniej wcięty więc poszłam z nim posiedzieć na plaży. Chłopak cóż Typowy fan nawalania się mieczykami i grania w rpg. Zrewanżowałam się miłą rozmową i odprowadziłam go kawałek do ośrodka, a potem poszłam do domu. Nie podobał mi się wcale, ale miło było z kimś pogadać, szkoda tylko że to znowu ten typ nolifa, który rekompensuje sobie życie udawaniem czegoś innego. Ech Czasem zastanawiam się, czy nie zacząć szukać czegoś w sobie. W mojej rodzinie już występowała schizofrenia i wierzę, że jakbym naprawdę się postarała to znalazłabym dostęp do całych astralnych płaszczyzn, ale to droga w jedną stronę, z której praktycznie nie ma powrotu. O czym ja w ogóle pisze? Chyba sama już nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×