Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość melis_ka

szukam konsultantki avon

Polecane posty

Gość gość
witam jestem konsultantka avon z warszawy zapraszam ;) majdziaukf@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabel04
Jestem konsultantką avon z Lublin i okolice zapraszam osoby chętne do współpracy zawszę dodaje gratis od siebie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra090310
jestem konsultantką avon i chętnie pomogę państwu w zamówieniach i dostarczę je do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość AF
Zapraszam, jestem konsultantką z Trójmiasta, dostawa do ręki! Info: filipkowska-aneta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avonowiczka
a ja szukam liderki sprzedaży,która pomoże w zapisaniu się do Avonu.W moim mieście liderka jest straszna,więc szukam jakieś online.Mam już doświadczenie w Avonie,Oriflame i Marizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam liderki z okolic Trójmiasta gdyż chciałbym podjąć współpracę . T: 507 476 199 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jestem liderem z dąbrowy górniczej.Poszukuje nowych konsultantów do współpracy.Nie zwlekaj, napisz!Mój email: speedy1@op.pl lub 885353267. Dziękuje za uwagę.Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem konsultantką Avon z Krakowa, Zapraszam katarzynanosek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKRK
konsultantka avon kraków (grazyna.pijar@onet.pl ) ZAPRASZAM ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć temat jest stary to postanawiam odnowić. Jestem konsultantką, proponuję minimum 10% zniżki na zakupy i upominek w postaci darmowej próbki do zamówienia :) Szukam również nowych konsultantek, które chciałyby zarobić, gwarantuję darmowe katalogi, próbki i szkolenia wprowadzające jak zwiększać sprzedaż :) Szukam też obecnych konsultantek, którym chciałabym zaproponować zwiększenie zarobków ;) Zapraszam do kontaktu, Izabela :) mail: izabelaa.avon@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia 318i
Jesteś klientką AVON - zostań Konsultantką AVON!!! Lubisz i zamawiasz kosmetyki AVON? Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć) To zostań Konsultantką i Odbierz prezenty dla nowych konsultantek oraz zamawiaj dla siebie, znajomych i rodziny produkty AVON nawet 40 % taniej niż w katalogu. NIC NIE TRACISZ NIC, A MOŻESZ WIELE ZYSKAĆ!!! - zaczynając AVON wita Cię niesamowitymi prezentami - opust do 40 % a na niektóre nowości 50%, - na start dostajesz ode mnie próbki kosmetyków, - elastyczne godziny pracy, - brak opłaty wpisowej, - brak kar za nieskładanie zamówienia - składasz wtedy, kiedy chcesz, - możliwość rozwoju, awansów, - programy sprzedażowe dla Konsultantek, - zajęcie dodatkowe jak i stałe, - możliwość nawiązania nowych znajomości. Jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą, masz pytania, wątpliwości - zadzwoń, a udzielę szczegółowych informacji. Magda 601-895-306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od ponad roku jestem konsultantką firmy AVON.Bardzo często słyszę,że niektórzy klienci maja problem ze znalezieniem konsultantki,u której mogą składać zamówienia.Jeżeli też masz z tym problem skontaktuj się ze mną.Po co płacić za przesyłkę przy zamówieniu internetowym,skoro twoja konsultantka dostarczy czy je do domu za darmo. Płacisz tylko za produkt często również z większym rabatem niż w katalogu. Do każdego zamówienia dodaje próbki nowych zapachów i najnowszy katalog,a stali klienci otrzymują atrakcyjne rabaty oraz upominki. Katalogi jak i produkty dostarczam do domu osobiście.Zawsze przy sobie będę miała również przewodnik,który ułatwi ci wybór produktu.Jeżeli będziesz chciała spotkać się ze mną napisz do mnie. Działam tylko na terenie Kluczborka. Jeżeli jesteś zainteresowana napisz do mnie. Pozdrawiam serdecznie Dominika, konsultantka22d@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawianka 1989
Jestem nową konsultantką Avon,poszukuję nowych klientek:) oferuję duże rabaty,przy większych zamówieniach upominki . zapraszam serdecznie do współpracy 790881502 (bielsko i czechowice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek456
Cześć. Jestem konsultantką i jednocześnie liderem sprzedaży AVON. Mój rewir to okolice Piotrkowa Trybunalskiego, dokładniej gmina Rozprza. :) Zapraszam do składania zamówień on-line oraz do współpracy z avon. :) https://www.avon.pl/sklep/aniolek01 Mój adres e-mail: sylwia78910@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazzoza
Witam! Serdecznie zapraszam każdego do współpracy z Avon! Oferuję konto rabatowe! Możesz zostać również konsultantką i zarabiać dodatkowe pieniądze :) Jestem liderem sprzedaży, możesz u mnie założyć konto jak i również zamówić produkty. Oferuje przy pierwszym zamówieniu -10%! Przy kolejnych gratisy. Skontaktuj się ze mną, jeśli jesteś chętna/ny . Województwo podkarpackie/małopolskie :) Email: gazzoza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaberg
Jesteś klientką AVON - zostań Konsultantką AVON!!! Lubisz i zamawiasz kosmetyki AVON? Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć) To zostań Konsultantką i Odbierz prezenty dla nowych konsultantek oraz zamawiaj dla siebie, znajomych i rodziny produkty AVON nawet 40 % taniej niż w katalogu. NIC NIE TRACISZ NIC, A MOŻESZ WIELE ZYSKAĆ!!! - zaczynając AVON wita Cię niesamowitymi prezentami - opust do 40 % a na niektóre nowości 50%, - na start dostajesz ode mnie próbki kosmetyków, - elastyczne godziny pracy, - brak opłaty wpisowej, - brak kar za nieskładanie zamówienia - składasz wtedy, kiedy chcesz, - możliwość rozwoju, awansów, - programy sprzedażowe dla Konsultantek, - zajęcie dodatkowe jak i stałe, - możliwość nawiązania nowych znajomości. Zapraszam wszytkie osoby które chciały by zostac konsultantem avon w szegulność woj.pomorskie , kontakt monikaberg@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem konsultantka ż okolic Warka, Góra kalwaria, jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam mój Email anika3296@gmail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MD House
Witam, jestem konsultantką z okolic Chrzanowa. Jeśli jesteś zainteresowana kosmetykami AVON zapraszam do współpracy.Oferuję rabat na pierwsze zakupy jak i możliwość dodatkowego zarobku przy sprzedaży kosmetyków. Zainteresowanych prosze pisać na klaudiag54@wp.pl. Dostarczam kosmetyki również do Katowic jak i Krakowa. Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantka Avonu z Wrocławia.U mnie można kupować i zamawiać kosmetyki.Mam nowy katalog.Zamówienie na czas.Zainteresowanych zapraszam Agnieszka 737-578-235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja jestem liderem sprzedazy Avon z Trojmiasta, zaparaszam to współpracy, zakupów i pytań, chętnie pomogę i pokaże jak można zyskać do -50% opustu ! Zapraszam do kontaktu na e-mail: zawijka2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anian333
Witam. Może Pani zamówić kosmetyki u mnie. Bez problemu zamówię, prześlę kosmetyki w ciągu kilku dni, dołożę kosmetyki gratis do wyboru bądź wyślę losowo. Jako gratisy nie daję próbek a wolę dać produkty pełnowartościowe. Jeśli będzie większe zamówienie można negocjować jego cenę. Jako że zbliżają się święta i niedługo mikołajki jako dodatkową usługę proponuję pakowanie kosmetyków jako prezenty w ładnych opakowaniach do indywidualnego ustalenia. Jeśli będzie Pani zainteresowana to zapraszam na maila annabed1989@o2.pl Pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!Jestem konsultantka Avonu z Wrocławia.U mnie można zamówić spotkać się katalog gratisy do zamówień.Wysylka i dostawa gratis.Jak ktoś zainteresowany/na zapraszam.W sam raz na prezent ale nie tylko bo i dla siebie.agnieszkach34@onet.pl. 737-578-235 sms Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny!smile Zapraszam was do współpracy w moim zespole AVON, jestem liderem sprzedaży i poszukuję chętnych, nowych konsultantek. Co możesz zyskać? *od 15 do 45% rabat na zamówienia (W praktyce; robisz zamówienie np za 200zł, masz 45% rabatu więc płacisz za nie 110zł a 90zł to Twój zarobek) *co katalog prezenty i zestawy za 1zł ( ostatnio był to zestaw planet spa-krem+pianka do mycia buzi, wcześniej cherisch-balsam + perfumetka lub black suede touch-dezodorant+żel pod prysznic) *na start ekskluzywny perfum za 1zł (ostatnio były to; ALPHA, LIFE KENZO, DREAMS, aktualnie TODAY , TOMORROW) * promocje i rabaty okolicznościowe ( np teraz "na mikołaja" zestawy kosmetyków za 1 zł) *darmowe szkolenia i wydarzenie, wsparcie innych *niezależność finansowa Dziewczyny, jestem mamą dwójki dzieci i mam niewiele czasu ale pracę w AVON polecam w 100% niedość ze jest to praca bardzo przyjemna, to jeszcze korzystna! zapraszam chętnych na e-mail gabs.k@vp.pl lub tel. 796659265wink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantką z Wrocławia, zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu. Kontakt do mnie: justynaasf@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metona
często mają rozłożone swoje punkty w centrach handlowych, w Gdyni obok sferisu ostatnio panie mnie namawiały na zakup balsamu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też jestem konsultantką Avon z okolic Wałbrzycha , przyjmuje zamówienia na męskie i damskie różności ,na terenie całego Wałbrzycha ,prubki kosmetyków , perfum sa darmowe przy dowolnych zakupach, Więcej pytań na priv ,dotego rabaty i dodatki do zamuwienia .Również zapraszam do https://www.avon.pl/sklep/Magdalena-Walbrzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też jestem konsultantką Avon z okolic Wałbrzycha , przyjmuje zamówienia na męskie i damskie różności ,prubki kosmetyków , perfum sa darmowe przy dowolnych zakupach, Więcej pytań na priv ,dotego rabaty i dodatki do zamuwienia .Również zapraszam do https://www.avon.pl/sklep/Magdalena-Walbrzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×