Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość melis_ka

szukam konsultantki avon

Polecane posty

Gość Dominika Pasek
Cześć, jestem konsultantką z Krakowa ( Mistrzejowice). Zapraszam do kupna, bardzo chętnie pomogę i doradzę, bo lubię zabawę z kosmetykami a przede wszystkim fajnie jest zawierać nowe znajomości! Tel.739 068 101. Mail: dominikapasek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poszukuje osób chetnych do współpracy w avon.Dla nowych konsultantek co katalog sa fantastyczne prezenty.Wiecej informacji udziele pod adresem grzegorz.kod@wp.pl lub tomek123907@wp.pl gorąco zachęcam do współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem konsultantką z Bydgoszczy! Napisz do mnie avon20003@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka252501
Witam.Jestem konsultantka Avon z okolicy Łomży woj.podlaskie.W razie pytan czy zamóweń pisz smiało na iwus252501@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy przenioslam sie w lata 50-te… nie - to polska wspolczesna bo zniszczony przez komunizm kraj musi nadrobic jakies 60 lat 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantką AVON i serdecznie zapraszam do zamawiania kosmetyków wszystkie Panie oraz Panów z Krakowa i okolic, gwarantuję zadowolenie ze współpracy :) Za wyższe zamówienia, za lojalność- upominek :) Pozdrawiam Karolina Kontakt: avon.karolina21@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekLP
Chcesz zostac konsultantka i zarabiac na sprzedazy nawet 26 zł na jednym produkcje ? Napisz do mnie na email: maciejwojciak2@gmail.com a przesle ci dalsze instrukcje. Gwarantuje szybki kontakt i pomoc kazdemu nie wazne czy dopiero zaczynasz czy juz masz doswiadczenie w sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynek11
Szukam konsultantki z Warszawy Bemowa z rabatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stsynergia
Szukam konsultantek Avon z całej Polski do udziału w bardzo ciekawym i dochodowym projekcie. zapraszam do kontaktu stsynergia@gmail.com lub 720 83 82 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihealmingterc1977ubgfx
jeśli któraś z Pań szuka konsultantki z w-wy i okolic to zapraszam do kontaktu ze mną: avonkosmetyki@op.pl Jasne http://dr4k3.de/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam konsultantki z Warszawy Bemowa lub okolic. aleksandra32@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań Konsultantką AVON! Dlaczego Ty? Bo lubisz kosmetyki i chciałabyś kupować je taniej nawet 40% dla siebie i swojej rodziny?! Bo cenisz sobie niezależność i lubisz być swoim własnym szefem?! Napisz do mnie: avon@zeslaska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam do ciebie propozycję: Zostań klientką bądź konsultantką Avon i zamawiaj dla siebie i znajomych kosmetyki taniej od 15% do 40%. Nie musisz zamawiać co katalog możesz nawet co pół roku zamawiać i nie ma za to żadnych kar, wpisowe 0 zł. Na dobry początek SUPER PREZENT. Spróbować warto bo zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz i sama o wszystkim decydujesz a ja zawsze ci we wszystkim pomogę :) :) Jeśli chcesz spróbować to dostarczę ci katalogi a jeśli nie uda ci się zebrać zamówienia to nic się nie stanie po prostu dostaniesz w gratisie katalogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela_ew2
Witam, jestem Liderem sprzedaży AVON szukam nowych klientek i konsultantek z Piastowa jeśli chcesz zamówić zadzwoń!!! jeśli chcesz kupować taniej zadzwoń !!! tel.721-342-338, meil; ewelina_1202@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań KONSULTANTKĄ, dlaczego właśnie teraz? Bo nie musisz nic inwestować – opłata wpisowa to 0zł Bo mamy dla Ciebie wspaniałe oferty i wyjątkowe prezenty... Bo możesz być najlepsza z najlepszymi Opusty do 40% a na nowości nawet 50%!!! Możliwość rozwoju i awansu Na dobry początek najnowsza woda za 1zł A później… program startowy pełen niezwykłych prezentów!!! kontakt: avon@pro.wp.pl Tel> 607 599 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam !!! Jestem konsultantką firmy Avon . Zamówienia zbieram od każdego , jest także możliwość wysyłki bez dodatkowych kosztów... Zawsze daję próbki kosmetyków, a przy wysokich zamówieniach również upominki. Wyślę katalog z którego obecnie zbieram zamówienia i na pewno doradzę przy wyborze kosmetyków :) Również posiadam katalog nr 3 i 4/2015 Gwarantuje rzetelne podejście do zamówienia i terminowość. Jeżeli jest ktoś chętny proszę pisać !!! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam !!! Jestem konsultantką firmy Avon . Zamówienia zbieram od każdego , jest także możliwość wysyłki bez dodatkowych kosztów... Zawsze daję próbki kosmetyków, a przy wysokich zamówieniach również upominki. Wyślę katalog z którego obecnie zbieram zamówienia i na pewno doradzę przy wyborze kosmetyków :) Również posiadam katalog nr 3 i 4/2015 Gwarantuje rzetelne podejście do zamówienia i terminowość. Jeżeli jest ktoś chętny proszę pisać !!! nataliakoc@wp.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibre
Konsultantka Warszawa/Raszyn zapraszam do współpracy Gratisy, próbki, przy wysokich zamówieniach pełnowartościowe produkty gratis Gwarantowany upust 10% Zainteresowanych proszę o kontakt vibre.avon@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Konsultantką Avon, zapraszam do zamawiania u mnie. Kontakt do mnie magdalena.g89@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Konsultantką Avon na terenie Warszawy, zapraszam do zamawiania u mnie. Przy każdym zamówieniu próbki, katalogi i gazetki promocyjne gratis, a przy większych zamówieniach dodatkowy rabat lub kosmetyk. Zapraszam do kontaktu do mnie na mail magdalena.g89@o2.pl gdzie udzielę wszystkich informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainspirowana25
Hej Kobietki! Zostalam właśnie liderka...i poszukuje konsultantek z okolic Płocka, Sierpca, Ciechanowa, Mławy, Płońska...;) Każda ktora sie zdecyduje na bycie konsultantka i zlozy w pierwszym katalogu wspolpracy zamowienie za min 200zl otrzyma perfumy do wyboru damskie lub meskie za 1zl...;D Naprawde polecam i zachecam do wspolpracy nic nie tracisz a mozesz wiele zyskac. ;)) Zainteresowanych prosze o kontakt na maila m.dabrowska_90@wp.pl ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantka z okolic Warka jeśli ktoś zainteresowany zapraszam moje gg 5305258 dostępna jestem bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej WSZYSTKIM :) Jestem konsultantką/liderem w firmie Avon, zapraszam do zakupów kosmetyków osoby z Bielska-Białej i okolic - zamówienia obsługuję szybko i solidnie. Zapraszam również do współpracy osoby, które chcą, tak jak ja zostać konsultantką i kupować taniej dla siebie, rodziny i znajomych ;) PISZ: izabela.slozowska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwooneczka
Witam jestem liderem i poszukuje chętnych osób do bycia konsultantkami AVON. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany proszę o kontakt iwona_rybicka@Onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataBąk
Witam, jestem Konsultantką/ Liderem w Dąbrowie Górniczej. Poszukuję Klientów oraz osób chętnych do współpracy. Szczegóły 511-953-564 Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje chetnych dziewczyn na stanowisko konsultantki avon. Chetne osoby prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Poszukuje konsultantki avon krakow nowa huta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam chetnych na stanowisko konsultantki avonu warto sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsultantka avon (warszawa)- zniżki na kosmetyki zapraszam zainteresowane osoby do zakupu kosmetyków avon (również tych przeznaczonych dla konsultantek) po okazyjnych cenach. dla każdego rabat, m.in 10%- im większa wartość zakupów, tym wyższy rabat; możliwa wysyła pocztą polską w razie pytań, kontakt meilowy: edytak140@wp.pl w katalogu 10 zniżka 20% na wybrane perfumy damskie i męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×