Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajla23121

Kuzynka mnie obgaduje

Polecane posty

Gość lajla23121

Mam bardzo bliską kuzynkę, która jest moją przyjaciółką ale od pewnego czasu zrobiła się jakaś dziwna i samolubna. Na wakacje jeździmy do siebie nocować na tydzień ona do mnie a na tydzień ja do niej. Jest rok starsza ja mam 16 i pół a ona 17 lat. Jak do niej poszłam nocować to przychodziła do niej przyjaciółka rok młodsza ode mnie. Cały czas rozmawiała i śmiała się z przyjaciółka a mnie miała w nosie mówiły coś sobie na ucho a mnie traktowały jak powietrze. Zaczęłyśmy się każdy dzień kłócić a to kózynka powodowała te kłótnie. Zawsze musiałam jej ustępować bo jak nie to się ze mną kłóciła. Zawsze musi we wszystkim być lepsza bo jak ja jestem w czymś lepsza to ona się na mnie obraża. Np. na boisku grałyśmy we trzy w siatke z jej przyjaciółką i o taką głupotę jak wygrywałam to potrafiła się obrazić musiałam dać jej wygrać żeby uniknąć awantury w domu. Kazała mi w swoim domu sprzątać ja posłusznie sprzątałam, pomagałam robić obiady a ta jeszcze powiedziała że nic nie robie i wszystko sama musi robić. To mi tak przykro sie s=zrobiło a ja robiłam więcej od niej. I ona mnie obraże a ja jej nie mogę obrażać a ona mnie może bo mówi że jest starsza o pół roku. Obraziłam ją tym że powiedziałam że z niej samolub bo to prawda myśli tylko o sobie. Rozkazywała mną w domu w jakich ciuchach w jakiej fryzurze mam chodzić. Mówiła że sie na modzie zna. krytykowała moje włosy że są naelektryzowane troche a sama ma tłuszcz na głowie. mówi że zna się na fryzurach a sama cały czas w kucyku chodzi i innej fryzury sobie nie zrobi. Karze mi brać okulary chociaż mam popsute i nie wolno mi ich nosić. Musiałam wszystko u niej robić na siłę. A w moim domu rządziła się komputerem bo ona jest starsza pół roku ode mnie. I pisała sms-ydo przyjaciółki jaka to ja jestem głupia i obgadywała moich rodziców mówiła że jej się nudzi i że żarcie marne a miała ziemniaki udko schab kotlet mizeria jajecznica galaretka placki moja mama każdy dzień jej piekła żeby jej było dobrze, rosół był ciastka wafelki cukierki parówki kanapki z szynka ogórkiem majonezem i jeszcze jej mamy. Problem co mam zrobić z nią się pogadać nie da a ja nie mam ochoty męczyć się kolejne wakacje. Jak jej powiedzieć że przypadkowo przeczytałam jej esemesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla23121
zapomniałam dodać że mam powodzenie u chłopaków i jestem ładniejsza bo inni tak mówią nawet sama przyznam. Może o to jej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz swoim rodzicom jak sytuacja wygląda i że nie chcesz z tą kuzynką spędzać czasu dopóki nie zmieni swojego zachowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla23121
dzięki ale nie chcę wywołać kłótni w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajja
Po prostu unikaj jej, nie odpowiadaj na smsy i na telefony. Nie spotykaj sie. Chyba nie musisz z nia przebywac? Poszukaj sobie wlasnych kolezanek a ja miej gdzies. Bo jak ona Cie nie szanuje to Ty tez jej nie szanuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla23121
dzięki dziewczyny wypróbuję waszych rad. A wiecie co zrobić żeby ona zaczęła mnie bardziej szanować bo to jej przechwalanie wkurza mnie i to że myśli ze szacunek tylko jej się należy. Boję się też że ona może nastawić przeciwko mnie drugą kuzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×