Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fankaa telenovel

Jak uważacie.Jakie telenovele?

Polecane posty

Gość Fankaa telenovel

Aktualnie w TV4 lecą Zaklenata miłość(codziennie dwa odcinki),triumf miłości,i Na południe..Jak myslicie jakie telenowele bedą jesienią kiedy skończą się te?:) Chodzi mi na TV4..Jak myslicie?Będę bardzo wdzięczna jeśli powiecie o swoich sugestiach.. I jakie telenowele są waszymi ulubionymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakleta milosc ogladam teraz;p moja historia z telenovelami zaczela sie od esmeraldy na tvn (bylam wtedy z zerowce chyba jakos 6 lub 7 lat mialam ) i od tamtej pory ogldalam kazda po kolei, troche na polsacie ... na jakis czas przerwalam i pozniej znow sie wcaignelam kolo 2005 roku. na tv4 ''mlodziencza milosc kolo 2007 roku, a potem to juz tvn nie puszczal zadnych. i kolo 2010 twarz analiji mnie wciagnela na pulsie chyba, pozniej ''mariczuj'' na tv4, acoralada na tv4 i teraz sortilegio czyli zakleta milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankaa telenovel
Nie igraj z aniołem było cudowne:) Teraz ogladam Triumf miłosci i zakletą miłość..Denerwują mnuie te bajeczki o 18 i to o 15 na południe...Mogli by zamiast tego powtórzyć jakies fajne telcie:) A jak myslisz jakie telenowele na tv4 będą zamiast triumf miłości,zakletej miłości.na południe i zamiast tych bajek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nie igraj z aaniolem wkurzal mnie placz mariczuj. ciaaaaagle ryczlala i ten jej napuchniety czerwony blyszczacy nos.. bleeeeee to bylo obrzydliwe, a tak to fajne taka prawdziwa historia o milosci bardzo podobna do mojej;p fajnie ze dali 2 odcnki sortilegio , wlasnie kiedys ogladalam skonczyl sie i tak sobie mysle kurcze przydal by sie jeszcze jeden odcinek po tym... i dali :D ale jak teraz ogladam 2 pod rzad to sobie mysle ze jeszcze z 5 mogloby byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jakie moga byc... pewnie jakies z kanalow typu romantica itd a ja nie mam ich wiec nie wiem co tm leci i lecialo wczesniej... mi odpowiada ze jest od 16 do 18 bo we wrzesniu bedzie pierwsza milosc o 18 wiec nie pasowalo by mi miec dwa seriale w tej samej godzinie; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankaa telenovel
Wydaje mi się że puszczą jakieś zTelevisy..Ale bardzo bym chciała zeby powtórzyli jakieś stare telenovele np.Dziki księzyc,Lus Maria,Zbuntowany Anioł,Paloma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbuntowany aniol tob yl taki zal... chyba jako jedyna na cala podstawowke go nie ogladalam!!! :D:D:D ale dziki ksiezyc owszem, albo paulina n atvn - la uzurpatora- o blizniaczkach jedna biedna druga bogata- standard, albo rubi :D najfajniejsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankaa telenovel
Rubi była fajnaa:D ale mnie ciekawi jakie telenowele jesienia będą zamiast tych co napisałam..No pomyśl:D tak o walij jakie podaj jakieś telenowele które mogły by byc na tv4.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniqueee
moze by tak puscili Rubiiiiii :PPP ale napewno jakas inna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogli by puscic jakies ktorych nie ogladalam;p jak narazie to na tv4 lecia po kolei takie ktorych nie widzialam. o np analija moglaby byc bo ogladalam od polowy, i acoralade tez ogldalam od polowy wiec mogliby puscic to bym sobie poczatki obejzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankaa telenovel
witam:) cicho się tu zrobiło..Telenowelą która będzie emitowana na TV4 o 17:00 jest"Kiedy się zakocham" to telenowela meksykańska która będzie emitowana od 2września2011:) Jestem bardzo ciekawa tej telenoweli.Mam nadzieje ze będzie interesująca:D Wypowiadajcie się na tematy telenowel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankaa telenovel
Też jestem za powtórzeniem tych telenowel.Można obejrzeć niektóre odcinki na youtube:) Osaczona była świetna i ja również od jakiegoś 50odc. oglądałam więc chętnie bym to jeszcze raz przerobiła..Wiadomość o tym że 2 września będzie nowa telenowela"Kiedy się zakocham" jest pewna..myślę że ta telcia będzie ciekawa:D Pozdrawiam gorąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×