Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AliceSad

Co mogę zrobić? On jest zajęty a ciągle na mnie patrzy, wysyła ,, znaki" ?

Polecane posty

Gość AliceSad

Mam pewien mały problem,z którym chciałabym podzielić się z Wami. Otóż od dwóch lat chodzę do jednej klasy z chłopakiem który mi się bardzo podoba. Zwrócił moją uwagę już wtedy gdy go zobaczyłam po raz pierwszy. Po jakimś czasie dowiedziałam się, że jest zajęty. Wtedy podjęłam decyzję: zapomnieć! Jednak to nie było takie proste. Ja starałam się ukrywać swoje uczucie przed nim, klasą przez pierwszy rok Liceum . Ale w drugiej klasie zorientował się . Zaczął wtedy wysyłać ,,różne znaki" które wskazywały na to że mu podobam. Jego ,,mowa ciała" wyraźnie wskazywała na to. Ciągle na mnie patrzył, ost. przed wakacjami gdy nikt nie widział położył swoją dłoń na mojej spuszczając głowę. Nieco wcześniej gdy umieściłam na facebooku post, który mówił o tym jak dzeci mówią o miłości (że jeśli ktoś kocha inaczej wymawia Twoje imię, po prostu wiesz, że w jego ustach Twoje imię jest bezpieczne)i na drugi dzień przyszłam do szkoły, usiadłam pryz ławce przed nim on właśnie w taki wyjątkowy sposób wypowiedzał moje imię. Gdy siedział obok ja odwróciłam wzrok ale kątem oka obserwowałam jego zachowanie, co kilka sekund patzrył na mnie gdy spojrzałm odwracał wzrok. Pomyśłam ,, a może mnie jednak kocha" ale gdy niedawno zobaczyłam jego komentarz pod jej zdjęciem zrozumiałam że bardzo ją kocha. Ale dlaczego tak zachowywał się w stosunku do mnie, czy wgl. mógł coś do mnie czuć. Nie pisze, nie mamy wgl. teraz ze sobą kontaktu, rozmawialiśmy kilka razy, nw jak to zniosę ostatni rok w liceum i jeszcze ona rozpoczyna naukę w innym licum w mieście, studniówka itp. Nie wiem co zrobię gdy zobaczę ich razem, jak zareaguję. On pewnie nadal będzie na mnie tak patrzył a i tak nic z tego nie będzie :(( Nw co mam robić bardzo go kocham, nw co mam zrobić i dlaczego on tak się zachowywał ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×