Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astellas

Taką sukienkę chcę kupić na wesele.

Polecane posty

Gość Astellas

Doradźcie - czy ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnaładna12
ładna o ile jestes tak zgrabna jak modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
Myślę, że będzie pasować na moją figurę, jestem dość szczupła i wysoka. Bardzo zależy mi na tym, aby dobrze się zaprezentować, gdyż będzie tam cała rodzina i przyjaciele mego przyszłego męża. Pomóżcie, co sądzicie o tej sukience? Czy aby moda na taki fason już nie minęła? Help :) Potrzebuję rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
Fajnie, że choć jednej osobie się podoba. Dziekuję za opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljsg;;s
moim zdaniem tez ladniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ładna, ale zbyt krótka. Jesli chcesz sie pokazac przed rodzinka meza, zainwestuj w podobna, ale do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
Dzięki, nie pomyślałam, że może być za krótka. Przypuszczam że na mojej figurze będzie odrobinę dłuższa, gdyż aż tak wysoka jak modelka nie jestem (choć do niskich nie należę). Teraz jednak zapaliło mi się dodatkowe światełko, czy aby faktycznie nie za krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brokulki
Ja tam uwazam ze nie jest za krótka. Laski w krotszych kieckach baluja na weselach. Ogolnie podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
klarak20 - taki kolor jak na fotce, w innych kolorach nie widzialam póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynkovaa
ładna byłaby kremowa, lub biała, ale panna młoda mogłaby mieć coś przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis kupiłam sukienkę w podobnym kolorze, mocny rózowy, z jednym ramiączkiem, dekolt prosty,jest do kolan a na brzuchu marszczona, dzieki czemu maskuje troche mojego brzuszka:) Mam tylko problem jakie buty do niej dobrac i jakie dodatki, czy białe bedą pasowały( takie mi doradziła babeczka co mi ją sprzedawała) Proszę doradzcie bo ja nie mam kompletnie wyczucia smaku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
Myślę, że najbardziej bezpieczny kolor butów to nude. Do wszystkiego pasują, ale jakos nie mogę znaleźć fajnych bucików w tym kolorze. Białe, zgrabne szpileczki też powinny pasować. A do chłodniejszego różu spróbowałabym założyć szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za radę, to jest raczej mocny i zywy róz wiec moze się posłucham:) tylko gdzie ja znajdę takie buciki, mam czas do następnej niedzieli:( weselisko 14 sierpnia. Mam sporą nózkę, rozmiar 40 do tego niezbyt szczuplą, porazka:( nie będzie łatwo Białe rzeczywiscie mogą nie pasowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
Krussinka, ja tak samo wtedy mam weselicho :) Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić. Ja mam niewiele mniejszą stopę, bo 39. Niestety ciężko znaleźć jakieś ładne i jednocześnie wygodne buty na taką imprezę. Mam na myśli buty w rozsądnej cenie. Byłam ostatnio pooglądać w sklepach i wróciłam załamana, bo po prostu NIC fajnego nie ma. A niby tyle tego na półkach i wystawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
Czy komuś jeszcze podoba się moja sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tos mnie pocieszyła:( No a tak wogóle sukienka którą wybrałas jest prześliczna. Ja nie mam idealnej figury, nosze 42, mam odstający brzuszek, noi wogóle pełno ciała. Dzis jechalam z brakiem wiary,ze cokolwiek znajdę, weszlam do jednego sklepu w "centrum handlowym" na Marywilskiej w Wawie. Pani biegała i przynosila mi co rusz inne sukienki. Zaczęla od takiej odcinanej pod biustem:( porażka, w moim przypadku taka kompletnie nie wchodzi w rachubę. ( wyglądam jakbym w ciąży była) Po kilku przymiarkach dala mi tę różową choc zapierałam sie rękami i nogami,że to kompletnie do mnie nie pasuje, krzyczalam na nią,ze nie chce żadnych żywych kolorów. Pani juz zrezygnowana silą prawie mnie przekonala aby ją założyc. Noi okazalo sie ze to mi najlepiej pasuje. Mam ciemne włosy i swietnie ten róż z nimi współgra, pasuje po prostu do mnie i juz. Marszczenie poprzeczne na brzuchu świetnie maskują brzuch:) kupilam sobie bielizne modelującą i nawet niezle to wygląda. Tylko problem z bucikami będzie bo stópka szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
Krussinka - dobrze dobrana sukienka to więsza część sukcesu. Ważne że dobrze się w niej czujesz. Rzeczywiście mocny róż pasuje do ciemnych włosów. Na pewno wyglądasz ślicznie, nie przejmuj się kilogramami. Pewność siebie dodaje uroku. Ja też nie mam idealnej figury i muszę maskować conieco np. brak biustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i ładna ale nie na wesele.. moim zdaniem nie jest elegancka..nadaje sie na randke lub dicho na wesele NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou Lou
bardzo ładna, czy to asos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
Tak, to Asos :) Naprawdę nie nadaje się na wesele? :( Wydawało mi się, że właśnie jest elegancka. Zresztą wesele to chyba zabawa, a nie przyjęcie u królowej Elżbiety. Zmartwiłam się, bo sukienka już kupiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa-stylizacja
Sukienka jest ładna.a jaki masz kolor włosów i karnacje? Bo dodatki zaleza tez od tego :) do takiej zdobnej sukienki ogranicz bizuterie, same kolczyki i jakas bransoletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
okcfhy334 - też bardzo ładna ta sukienka, patrzyłam na nią już wcześniej i nawet dodałam ją do ulubionych jako pierwszą :) Aniaa-stylizacja - dzięki, jestem blondynką, ale obecnie trochę mi włosy pociemniały, więc ciemny blond, lekko opalona. Ogólnie pasują mi takie kolory, więc mam nadzieję, że będzie ok. Co do biżuterii, to nie chcę jej zbyt wiele zakładać, tak jak mówisz - jedynie bransoletka, może jakiś pierścionek. Przydałyby się jakieś kolczyki do tego, ale kompletnie nie wiem jakie będą pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka bardzo mi się podoba. Ale nie widziałam jej ani na allegro, ani na stronie asos, źle szukałam? Pytam, bo sama jestem na kupnie sukienki na wesele i jestem przerażona, że nie mogę zupełnie nic znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astellas
delilah__ - na allegro była tylko jedna sztuka tego modelu, odrazu wpadla mi w oko i akurat był mój rozmiar. Aż nie wierzyłam, bo zazwyczaj też nie mogę nic znaleźć, a jeśli już to w kosmicznych cenach, albo nie ma mojego rozmiaru. Trzeba przyznać że asos ma świetne kiecki, szkoda tylko że nie są tańsze. Ja wpisałam w wyszukiwarkę allegro "asos" i zaznaczyłam cenę do 200 zł i rozmiar 38. Tym sposobem znalazłam i nie musiałam brnąć przez tony aukcji z chińszczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×