Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawala8

jak zaskoczyć mile chłopaka

Polecane posty

hej, mam 18 lat. mój chłopak skarży się że nie mam pomysłów w naszych zabawach erotycznych. jak mogłabym go mile zaskoczyć? co mogę zrobić pomysłowego, żeby mu się spodobało? POMOCYYYYYYYY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np milion razy palowalam jakies przebieranki albo zwyczajnie mowie ze ide wo wc a wracam w samej bieliznie i ponczochach (bo zwykle jest tak ze lezymy na lozku ogladamy film lub nie i po chwili sex-przewidywalne) a tak bym go zaskoczyla. ale nidgy tego nie robie bo w ostatniej chwili sie wstydze boje sie ze sie wydurnie itd... i konczy sie na moich planach tylko. tak samo striptiz bym chciala zrobic ale tez wstyd ze sie bede zalosnie ruszac... i przebieranki to samo, boje sie ze go rozsmieze jak wprauje przebrana w pokojowke np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIV-Rodeo to git pomysł! Natomiast tak sobie myślę: jeśli w wieku 18 lat chłopak narzeka na małe urozmaicenie to co będzie robił przez pozostałe circa 40 lat współżycia? Cholera, tylu urozmaiceń to po prostu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elsa21-- zgadzam się z tobą .. też się wstydze ale musze sie odważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lat mają i już znudzeni seksem... choć pewnie dla niego tylko po to mu jesteś potrzebna skoro już się znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
tez mam 18 lat i seks zaczyna mnie nudzic (2 lata od pierwszego razu). U mnie problem leży w przewidywalności i stopniowym skracaniu gry wstępnej (chociaz staram sie zawsze ją przedłuzac) A probowaliscie w niecodziennych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nowa pozycja? mzoe kup kamasutre i np probujcie codziennie (jesli spootykacie sie codziennie na sex) nowa pozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecodzienne miejsca były.. i było naprawdę miło. ale chce coś nowego. cos z bielizną może, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np raz zrobilam mu na dzien chlopaka niespodzianke taka. wiedzialam ze zawsze podobaly mu sie stroje typu gorset+paseczki+stringi+ponczochy no wiec byla okazja kupilam za jakies 30 zl taki komplecic czarny troche material przezroczysty i ubralam sie tak a na to tylko dlugi zapinany sweter do kolan. i mowie spotkajmy sie bo mam prezent dla ciebie na dzien chlopaka (nie mowiac nic ze bedzie sex) no i spotkalismy sie mowie odwroc sie na moment zaczelam sie rozbierac rozebralam sie i siedzialam w tym wdzianku i mowie juz. a on banan od ucha do ucha radocha jak male dziecko co dostaje zabawke od razu podotykal sobie tych sznureczkow hahaha :p wtedy mi sie udala niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo haha, dobre! podoba mi się:D świetny pomysł. hmmm, tylko u mnie często ktoś jest w domku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
u mnie z bielizną erotyczna nie jest bezpiecznie. Kupiłam komplecik koszulka + majtki (elementy z koronki, ładnie podkreśla bisut i prześwituja sutki) a jakis czas później przezroczystą luźna koszulke na ramiączka i stringi od kompletu. Myslałam ze skoro coraz bardziej erotyczna bielizną go zaskakiwałam to pora na gorset. Chcialam sobie taki kupic na nasza rocznice za 2 tyg, i przechodzac obok wystawy sklepu z czyms podobnym spytałam czy mu sie podoba. Powiedzial ze nie, i taki komplet do mnie nie pasuje, czul by sie dziwnie. z urozmaiceń to głównie pozycje, chociaz i one kiedys sie konczą. Moze żele intymne i do masażu durex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie auto?? bo ja to waucie zrobilam normalnie na siedzeniu. dlatego mialam tylko ten sweter zeby tylko zdjac i gotowe :P i pozniej byl sex jak sie sciemnilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj np mowil ostatnio ze musimy sobie zel sprawic... pewnie po to zeby mnie skusic na tem anal :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
żele są smakowe,różne smaki. Mogą urozmaicic seks oralny. są tez do masażu erotycznego (poczytaj w necie jak go robić). Nawilzają tez miejsca intymne wiec przyjemnosc podwójna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na mojego siadam (on siedzi jako kierowca) i ujezdzam go. jesli nie probowaliscie to na epwno mu sie to spodoba. moj zawsze lubil jak go ujezdzalam ale od okolo 2 lat tylko w aucie uprawiamy sex wiec go to nudzi juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aucie jeszcze nie próbowaliśmy, ubiorę sie w jakies sexi ciuszki i zaproponuję sex.. mam nadzieje że mu sie spodoba muszę kupić pończochy, bardzo mu sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×