Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawala8

jak zaskoczyć mile chłopaka

Polecane posty

Gość szz
a ja w aucie nie lubie. za mało miejsca , to sie głową w dach uderze, to nogą zachacze o klakson... z tymi żelami mozesz zrobic tak ze zorganizujesz mu masaż przy świecach, potem on tobie (o ile wytrzyma ;p ). a próbowałyscie kiedys zawiązać facetom oczy lub ręce(np przywiazac ich do ramy łóżka) i wtedy sie kochac? ja jeszcze nie chciaz mnie to kusi...ale nie wiem czy wypali bo moj lubi widziec wszystko i macac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, masaż przy świecach. apetycznie brzmi a jaki żel polecasz SZZ? zawiązywanie oczu i rąk? he nigdy nie próbowaliśmy pomyślę nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
żel 2w1 do masażu (jest chyba wioletowy i bordowy, różne smaki) lub jeszcze potęgujące doznania żele w małych buteleczkach - do masażu sie nie nadają ale mają wiecej smaków do wyboru np wiśnia albo pina colada Pomysł z zawiązanymi oczami widziałam na filmie 9 piosenek czy jakoś tak. Chciałabym mu zawiazać oczy i szeptac do ucha cos podniecającego a potem zaczac go zadowalac. Niestety wciaz brakuje mi odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to samo! ta odwaga:( pomysły super ale czy przełamie sie?:( a w jakiej cenie jest ten fioletowy żel i jaki ma smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubicie długą grę wstępną i słodkości polecam wszelkie czekolady i musy do ciała. Kiedyś dorwaliśmy mus o smaku karmelu z solą. Oj, było gorąco. Erotyczna bielizna nie podnieca wszystkich mężczyzn (już chyba bardziej kręci same kobiety), jedyne o czym myślę to żeby ją zerwać jak najszybciej i czy pozbywam się zwykłego bawełnianego stanika czy koronkowej ekskluzywnej bielizny- wszystko mi jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Idź na żywioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×