Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i cooooooooo

Pies zagryzł 5 letniego chłopca!!!!

Polecane posty

Gość i cooooooooo

POdawali w wiadomościach! I dalej wierzycie i sie zachycacie jak wasz pies pilnuje i broni wasze dziecko???? Zawsze uważalam ze pies albo dziecko!!!! Pies go w pare sekund zagryzl na oczach rodzicow!a taki dobry piesek...i przyjacielski :( chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore to jest to ze ludzie
wierza psu.Slyszalam o tym i mysle ze pies powinien byc z dala od dziecka.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało wiesz i reagujesz w niewłaściwy sposób,potępiasz wszystkie psy za to co zrobił jakiś pies. Jeśli doszło do ataku zawsze jest winny człowiek,chyba że pies był ciężko chory lub sprowokowany bezpośrednio przez dziecko. Pitbull,york każdy moze zaatakować "I dalej wierzycie i sie zachycacie jak wasz pies pilnuje i broni wasze dziecko????" a co ma np.mój pies czy kogoś innego do zachowania inengo psa ? ja akurat nie mam psa ;) za to mam 2 koty z wielkimi kłami ;) to jest przypadek ze wsi Kaltewo ? Pamiętam przypadek jak pies malutkie dziecko wyszarpał z wózka i pogryzł...rodzice oczywiście poszli po coś do domu i dziecko zostawili na podwórku z psem,któy pilnował posesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzcie tez na to z inenj strony,co sie dzieje obecnie. Urodzi sie dziecko i psy trafiaja do schronisk,lasów,są zabijane,porzucane na ruchliwych drogach...bo ludzie sie naczytali i naoglądali. To jest wszystko wina rodzicow i opiekunów takiego psa,bo jesli pies ma sklonności do takeij agresji a nie izoluja ich od dzieci to są sami sobie winni.Mam znajomego który sam stworzył problemw domu. Miał amstaffa 5 letniego,później urodziło się dziecko,wszystko było super,pies chodził za raczkujacym paluchem,"czuwał nad nim"spał przy łóżeczku,kiedyś genialny tatuś posadził syna na grzbiet psa,zrobił tokilka razy no i stworzył konflikt,bo pies wyczuł że ma rywala. Jesli ktos cos wie o postepowaniu z psami ras ktore sa skłonne do dominacji to wie,ze takich rzeczy się nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalizatorka
Tak, tak. I tak samo nie powinno sie trzymac w domu mezczyzn, bo byl taki jeden, co zgwalcil male dziecko i albo facet, albo dziecko w domu. Nie ma to jak wyrabianie teorii na ekstremalnych przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98989832323
podawali we wiadomościach, że ojciec zabił własne dziecko! I nadal wierzycioe swoim facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selemina ale już bez takich bzdur w związku z "wyczuwaniem w dziecku rywala" i "rasami skłonnymi do dominacji" :o Najgorsze właśnie rozdmuchiwanie przez media poszczegolnych przypadkow , tylko i wylacznie z udzialem ulubionych medialnych ras jak amstaff, rottwieler :o Co dnia sa gryzieni ludzie w PL, przez własna głupote tudziez głupote włascicieli zwierzat. Zwierze w sobie jest tylko zwierzeciem, zawsze ograniczone zaufanie i traktowanie go jak zwierzecia nie jak czlowieka!!! "Byl jak czlonek rodziny, jak dziecko i nagle ugryzl!" :/ Mialam rottweilera, amstaffa, pit bulla.. wszystkie cudowne, posluszne.. A zostalam pogryziona przez owczarka i dwa razy ledwo uniknelam pogryzienia przez psa tej samej rasy. Nie wazne jak mialabym madrego, poslusznego psa, po szkoleniach itp nigdy nie zostawilabym go samego z dzieckiem :o Szczyt głupoty i nie odpowiedzialnosci!! Debilni wlasciciele a potem obrywa sie psom i rasie!! Ludzie sa jednak beznadziejni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie bardziej okrutni są
O wiele wiecej i czesciej sie słyszy o rodzicach co martretują swoje dzieci lub zakatowuja na smierc z zimna kwrią będąc tego całkowicie śwaidomym, niz psy ktore pogryzą dotkliwie dziecko lub zagryzą, i tak ludzie do siebie nawzajem są bardziej okrutni niz zwierzeta do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
Ludzie bardziej okrutni są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej zagdzam sie
03:08 [zgłoś do usunięcia] Ludzie bardziej okrutni są O wiele wiecej i czesciej sie słyszy o rodzicach co martretują swoje dzieci lub zakatowuja na smierc z zimna kwrią będąc tego całkowicie śwaidomym, niz psy ktore pogryzą dotkliwie dziecko lub zagryzą, i tak ludzie do siebie nawzajem są bardziej okrutni niz zwierzeta do ludzi Mysle tak samo, o wiele czesciej slyszymy bestialstwa ludzi do dzieci lub do swoich dzieci, katowanie, gwałty, okrucienstwo,niz slyszymy o jakis atakach psa na człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co...
A ja wam powiem tak. Mój sąsiad jest taki głupi że po prostu uczy dziecko psu dokuczac. Tzn. Kopni go pociąg za ogon itp. Dziecko ma 3 lata więc nie wie że tak nie wolno a skoro tata każe... Nie raz już słyszałam jak jego zona krzyczała żeby przestał go tak uczyć bo nie będą widzieć jak kiedyś dziecko chapnie a ten beztrosko że to wtedy ma wpierdol (pies). A przecież jak dziecko tak robi to pies się później tylko broni i gryzie. A dzieciak też ma wodę z mózgu robiona bo mama nie pozwala na takie coś a tata tak. I kto tu jest winny? Bo wg mnie to ten palant a nie pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarkofffag
niestety istnieje jeszcze przekonanie,ze psy ras typu pitbull,dobermann to psy agresywne.Gowno prawda.najgorsze sa te wsciekle pekinczyki albo sarenki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D
Angelowa-->100% racji! I do tego powiedziane w sposób przystepny, nienatarczywy;) Ja niestety tak nei umiem bo jak słucham takich bzdur to od razu mnie szlag trafia;) Co do tych małych pimpajców tez prawda, niestety ludzie mający małe psiaki uważają, że mogą wszystko, przez co neistety psy sa niewychowane i czesto agresywne. A ugryzienie takiego małego psa boli tak samo na dodatek długo sie goi. Sama nie mam dziecka, pies trafi do nas mam nadzieje już na wiosne. Co prawda szkolenia i praca z psem to moja pasja ale nie wyobrazam sobie zostawic jakiegokolwiek zwierzaka samego z dzieckiem, nie tylko dlatego,ze dziecku moze sie stac krzywda ale tez dlatego,ze dziecko moze ją zrobic zwierzakowi. Także zaufanie owszem ale ograniczone i to w stosunku do obydwu stron. Pozdrawiam psiarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×