Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaja

Juz brakuje pomysłów :(

Polecane posty

Gość załamanaja

Pracuje,mąz tez zrobiła sobie sporo kursów, skończyłam studia,zmieniłam pracę a mimo to nie wyrabiam z kasą. Juz nie wiem co mam robic nie mam znajomosci zeby mi ktos załatwił lepiej płatną prace. Maż tez siedzi w jednej firmie kilka lat, zarobki coraz mniejsze bo firma twierdzi ze jest kryzys i wypłaca coraz to nizsze premie. Przegladamy ogłoszenia, szukamy projektów z efs ale nic nie znajdujemy konkretnego. Juz nie wiem co mam robic aby polepszyc swój byt materialny. POmózcie doradzcie juz nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjjhgvb
załamanaja, ja to samo mam tez pracuejmy i taka beznadzija , coraz gorzej, zarobki coraz nizsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze jestes mobilna i szukalas na roznych rynkach - nie ograniczajac sie np. do jednego 2 miast, czy tak? proponuje tez dostosowac sie do wymagan biezacych rynku pracy - piszesz ze skonczylas studia ale po co? czy widzilasa realny zwiazek studiow z wykonywanym/planowanym zyciem zawodowym? czy skonczylas zeby skonczyc? pytan mozna by mnozyc wiekszosc ludzi ktorych ja znam - dostali prace bez znajomosci - dzis zarabiaja calkiem fajnie zaczynali od stazy np. w firmach, i szlifowali konkretne umiejetnosci dostosowane do rynku pracy zamiast robic kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×