Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magnolia.**

Jakie perfumy damskie podobają się facetom ?

Polecane posty

Gość uno_dos_tres
mój kiedys szalał za loulou cacharel, oraz magnetic G.Sabatini, nie cierpi duszących i piżmowych jak diune, adict, diora czy nawet lindstat guerlain, teraz mam jadore diora i mówi, że jest ok ale bez szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quattro..
Podobają się : Jadore Diora, Baby Doll YSL,Pour Femme Lacoste Odrzucające dla facetów są : Kenzo Jungle Elephant, Jil Sander Sun, Mahora Guerlain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej podoba im się zapa
ch kobiecego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijooux
Sama chętnie poczytam co podoba się chłopakom.nejwięcej koplementów słyszałam za light blue dg i baby dolll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięso w tesco
Code Armani Envy Gucci Amor Amor Cacharel Herba Fresca AA Guerlain Light Blue D&G Rush 2 Gucci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttr[yt
zalezy od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeee
dior jador, dawidoff echo,nina nina ricci,escada magnetism

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro,
Kylie minogue ma fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkkkkkkkkkk
Aqua di gio GIORGIO Armani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 350 $
versace bright crystal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśśś***
Gucci Rush 2, Moon Sparkle (Escada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radio-Eska
Artemisia Midnight Poison Noa Malachite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ';,';,
euphoria-ale po jednej butelce mialam dosc. Poza tym ten zapach jest juz tak popularny, ze czuje sie jak zairnko piasku na pustyni wsrod kobiet. To samo z coco mademoiselle-podoba sie facetom, ale na miesice czuje go zbyt czesto Ostatnio uzywam versace vanitas i mezowi sie podoba, ponadto uzywalam niedawno dior sensuelle-WIEEEELU facetow pytalo mnie co to. Podoba mi sie tez dolce en gabana ale jaki rodzaj to zapomnialam natomiast pachnie baaardzo podobnie do diora sensuelle. Miracle tez zebral sporo oklaskow wsrod facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjannkaa32
miałam kilku facetów i wszyscy zawsze podkreślali, że ślicznie pachnę, a to akurat była sprawka perfumów Calvin Klein Euphoria :-) w rozsądnej cenie zamawiam je zawsze w perfumerii http://www.perfumeria.pl/p,calvin-klein-euphoria-woda-toaletowa-30ml-spray-04853,18354,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta 3
Calvin Klein Euphoria super! też uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie beyonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burberry - London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które perfumy beyonce - heat, pulse, midnight heat, rush ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dior dolce vita, ale wersja w białej butelce. Niestety nie ma juz go od paru lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne perfumy, tylko naturalny zapach ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrony
Ja przy wyborze perfum ufam innym kobietom, które je już przetestowały. Ładne perfumy zazwyczaj podobają się wszystkim. Mam kilka perfum z tego rankingu i dosłownie KAŻDE są idealne. Zobaczcie sobie na listę najpopularniejszych zapachów. http://matrony.pl/ranking-najpopularniejszych-na-swiecie-perfumy-dla-kobiet/ Ubóstwiam te Burberry i Si !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od reklamowania matrony.pl zmień ten żenujący błąd: TE perfumy, a nie TEN perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu facetowi podobają się inne perfumy niż mnie. Ja lubię np. Si, Euphoria, Dolce vita, a on mówi, że są za słodkie, duszące , choć ja się mocno nie perfumuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 37
Mnie się podobają : Angel Thierry Mugler, L'Instant Guerlain, JOOP! Femme, Hypnotic Poison Christian Dior, Yvresse YSL, Opium YSL, Dali Salvadore Dali, In Leather Etienne Aigner. Czyli wcale nie lekkie, wcale nie kwiatowe. Nie jestem w tym odosobniony, bo moi koledzy tez nie przepadają za takimi świeżaczkami czy kwiatuszkami i zonom czy dziewczynom takich nie kupują. Oczywiście gusta są różne, najgorzej jednak, jak wszystkie dziewczyny używają tego samego. Żadna nie chce być oryginalna, tylko jedna kupuje to czego używa i poleca druga. a potem wszystkie pachną tym samym co wcale nie jest ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu chłopakowi odpowiadają delikatne, świeże zapachy takie jak Versace - Crystal Noir a także słodkie, kobiece jak np. Lancome - La Vie est Belle. Perfumy kupuję na goia.pl bo mają duży wybór dobrej jakośc***erfum a do tego atrakcyjne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×