Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

jest jakiś ratunek dla moich włosów?:(

Polecane posty

Mam długie włosy , ale zniszczone przede wszystkim przez prostownice , od prawie roku juz nie prostuje, ale ich kondycja wciąż jest bardzo zła. Do tego bardzo mi wypadaja , doslownie garsc włosów na szczotce po uczesaniu ich :( Musze je ściąć czy jest może dla nich jakis ratunek?:( prosze o mądre rady a nie robienie sobie jaj z czyiś problemów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś paskud
ratuj, ale ja swoje ścięłam do ramion bo nie miałam do nich już cierpliwości spróbuj olej kokosowy, można kupić np na allegro dosyć tanio ponoć jest rewelacyjny ja właśnie też chcę zamówić używałam jakiś czas temu oliwkę z oliwek zmieszaną z cytryną - podgrzewałam i ciepłe na włosy dawałam, ze 3-4 godz trzeba z tym pochodzić podgrzewając włosy suszarką co jakiś czas ale to trzeba kilkanaście serii takich... poszukaj w sieci sposobów np na forum wizaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź podetnij końcówki i używaj maski nawilżającej. szampony i odzywki hair repair i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś paskud
teraz mam olejki do włosów ale z Avonu dopiero raz użyłam... i włosy fajne, miękkie po nim mam dziś dam go na noc, rano umyję i zobaczę bo też mam strasznie suche chce jeszcze tabletki drożdżowe łykać, jak już ścięłam,... to niech rosną zdrowsze ;) a i na cerę się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam już wszystkich szamponów i odzywek nawilzających i nic :( a ta oliwa z oliwek z cytryna Ci pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqbdqwu
olej kokosowy rzeczywiscie jest bardzo chwalony. do tej sa preparaty joanny z rzepa i radical. poza tym warto pic napary z pokrzywy i skrzypu polnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie pomogła. Niestety musiałam włosy skrócić. Na wypadanie pomaga mi jedynie inneov. Do tego seria dla włosów suchych kerastase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialampodonie
ja robiłam regeneracje włosów u fryzjera (seria yoico k-pak chyba) i efekt naprawdę bardzo dobry. W sumie zrobiłam 5 zabiegów w przeciągu roku do tego używałam szamponu z tej serii i odżywki i włosy jak nowe:) A miałam naprawdę siano- przez 4 lata dzień w dzień prostowałam. Obecnie nie prostuję i cieszę się ładnymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do fryzjera mialam takie same problemy jak Ty. fryzjerka zaproponowala mi szampon co prawda za 85zl ale naprawde bardzo wydajny i bardzo dobrze dziala. niestety nie pamietam jaka nazwa ale jak znow go sobie zafunduje to napisze. ten szampon jest dostepny tylko w dobrych salonach fryzjerskich.. czasem daja probki to bedziesz wiedziala co ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniqueeeeee
Miałam podobnie. Długie, mocno wycieniowane włosy + malowanie + prostowanie. Jak się opamiętałam, to miałam spalone siano, tragedia. Naturalnie mam dość mocno kręcone włosy, ale były tak zniszczone, że z loków zrobił się puch. Byłam zdesperowana, bo przy myciu/ czesaniu wypadało mi po kilkanaście włosów... Po pierwsze, koniec z prostowaniem i malowaniem (mi było ciężko zejść z koloru, a nie chciałam ich dodatkowo niszczyć dekoloryzatorem, więc malowałam odrosty tylko, ale jak już były mocno wyraźne). Po drugie, kup sobie jakieś tabletki ze skrzypem na włosy i paznokcie. Ja brałam najpierw Belissę a potem jakąś tańszą podróbkę i nie zauważyłam różnicy. Po trzecie, używaj tylko nawilżających szamponów i odżywek, żadnych anty-przetłuszczających ani nic w tym stylu. Z odżywkami nie przesadzaj, jedna odżywka albo maska wystarczy. Nie wiem jak jest u innych, ale na moje włosy nadmiar odżywek też źle działał... Możesz też od czasu robić jakieś domowe płukanki, ja kiedyś robiłam cośtam z piwem i było fajne;) Po czwarte, nie obciążaj włosów wiązaniem i mocnym spinaniem. Gwałtowne szczotkowanie i mocne wycieranie ręcznikiem łamie włosy. Po piąte podcinaj włosy, żeby końcówki nie były tragicznie rozdwojone (może mi się tylko tak wydaje, ale jak były rozdwojone to wolniej rosły;d) Po szóste (może to głupie, ale u mnie też się sprawdziło;P) nie myj włosów codziennie, bo to wysusza. Oczywiście jeśli nie masz jakichś strasznie przetłuszczających się;) Mam nadzieję, że moje wypociny pomogą;d. Ja "naprawiłam" swoje włosy w ciągu jakichś 3 lat. Teraz są już tylko trochę ścieniowane, tak z dołu, długie i kręcone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
maska wax podobno jest bardzo dobra, poczytaj sobie opinie o niej. Ja kupiłam dopiero 2 dni temu więc jeszcze nic o niej nie mogę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blek dżagoda
Miałam takie problemy. Powinnaś ściąć końcówki, najlepiej u jakiegoś fryzjera który umie to robić za pomocą brzytwy. Kup dobra prostownice, włosy susz z przyciskiem Cold, chłodniejszym powietrzem. Do tego polecam. Szampon elseve i odżywke tej samej firmy. najlepiej tą z witaminami. Taka biała. Gdy ją spłucze włosy są lsniace i swietnie sie rozczesuja. Po tym używam mgiełki do włosów z marion. Moje włosy po tym są jak z reklamy pantenne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wyglądasz jak chłopak
Jeśli nie jesteś uczulona na parfum, to kup sobie odżywkę Seboradin, jest rewelacyjna. Mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 344444444444
ja mam to samo;[ poki robilam rozjasniacz bylo ok;] fryzjerka wiedzialaile trzymac i byly sliczne i blyszczace raz zamiast rozjasniacza polozyla farbe na calosc- makabra nie prostuje, stram sie nie suszyc na noc nafta kosmetyczna, plej rycynowy, czasem zoltko z cytryna do tego i tak laze :D kupilam tez skrzyp polny:](wyciag zeskrzypu) ale wiesz ze w skladzie glownym skladnikiem jest skrzyp a nie jakies suplementy z mala iloscia;] i tak walcze, podcinam koncówki raz w miesiacu i stosuje maske stapiz z jedwabiem moze nie sa idelane ale da sie je ulozyc na gruba szczotke tak ze wygladaja jak zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 344444444444
kiedys zrobilam juz ta kuracje naftowo rycynowo zoltkowa to najpierw wydawaly sie przesuszone tak pare dni a pozniej chyba po 2 tygodniach bach w jeden dzien jakby nagle sie odzywiły i zaczely byc takie lejace i sztywniejsze,grubsze mimo ze sa krecone wiec z natury bardziej suche;] nie zniechecaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997.999
Zrezygnuj z: prostownicy, suszarki, farbowania. Nie trzyj po myciu włosy ręcznikiem, ale zawiń je w turban. Tak jak napisały Ci dziewczyny wcześniej: Skrzypowita jest dobra na włosy, tak jak maseczka z nafty i cytryny. Olej kokosowy też jest dobry na włosy, kupisz też w zielarskim. Na zniszczone włosy dobrze robi tez len. Kup len mielony w aptece i płucz włosy w zawiesinie. Będziesz miała miękkie po nim włosy. Na wypadające włosy dobry jest sok z czarnej rzepy. Trochę śmierdzi ale jest rewelacyjny na włosy. Tak jak płukanka z octu jabłkowego. Rób maski na włosy i płukanki naturalne. Nie ładuj włosy chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×