Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trututu27

ile i co jedza wasze 8 miesieczniaki???

Polecane posty

Gość trututu27

jest to moje pierwsze dziecko , od 2 miesięcy dieta malej zostala poszerzona o dodatkowe produkty, i tak sie zastanawiam czy jadlospis jest poprawnie złożony no i czy nie je za dużo lub za mało odnośnie do jej wzrostu i wagi urodzeniowej, a o to przykladowy jadlospis 6 30 - 150ml mleka 10- maly sloiczek owocow 13-mleko 120 ml 15- maly sloiczek - obiad ( warzywa z mieskiem) 18 - maly jogurt owocowy, przeznaczony dla niemowlat od 4 miesiaca 22 - owsianka dla niemowlat , 150 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem ciekawa moj ma co prawda niecale 6 mc i zaczynam mu wprowadzac nowe jedzonko. Ale wydaje mi sie ze malo je twoje dziecko ale moze sie myle. Teraz oddaje dziecko do zlobka ipani mi powiedzial ze dzieci do roku jedza tak: 8.00 - mleko 10.30 - deserek owocowy 11.30 - obiadek 14 .00 - mleko 16.00 mleko badz powieczorek potem myslalm ze kolo 18 jeszcze mleko powinno byc i kolo 20-21 mleko z kaszka. chociaz nie wiem czy to nie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleosia samosia
6,30 melko 150 ml 8.30-9.30 owianka na mleku 150 ml 14.00 obiadek 17.00 deserek 19.00 mleko lub kaszka 180ml Ostatnio nie za bardzo je obiadek, zjada 3-4 łyzeczki i wiecej nie chce;( nie wiem dlaczego;/ Miedzy posilkami daje jej dosyc duzo soczków do picia lub herbatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gmaja - 7 posilkow to za duzo, za czesto. Dziecko w tym wieku pwinno juz miec 5 (u nas 4 ;) ) posilki dziennie, w przeciwnym wypadku nie JE tylko PODJADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi sie tez zdawalo ze za duzo, a teraz tak patrze i chyba sie pani w zlobku pomylila z tym obiadkiem o 11.30. chyba za wczesnie. chyba o 14 powinien byc. w ogole mi sie wydawalo ze o 2 h posilek to za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe344444
podnosze temat:) sama jestem zainteresowana , co maja do powiedzenia inne mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×