Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ubogaa studentka

800 zl pełny etat

Polecane posty

Gość ubogaa studentka

Hej:) Od września zaczynam studia zaoczne i nie mam żadnego doś. zawodowego, więc moje pytanie brzmi: Gdzie moge szukać pracy chociażby za 800 zl miesiecznie (pełny etat) ? Próbuje już jakiś czas, wysyłam wszedzie gdzie sie da CV, byłam na kilku rozmowach ale nic z tego:( Macie może jakies rady jak szukac? gdzie szukać ( prócz McDonalda, bo mam ciężki dojazd i telemarketingu) Pozdrawiam wszystkich biednych studentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstantynopol
podbijam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na umowę zlecenie możesz pracować za 800zł na pełen etat. Ale tak naprawdę nie będzie to prawdziwy etat. Pensja minimalna jest wyższa. Myślę, że powinnaś spróbować w markecie lub solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubogaa studentka
wysylalam juz CV do marketu na kase, ale nie mam doswiadczenia i znow nici z tego:( i zresztą musze miec weekendy wolne na szkole(przynajmniej dwa) nawet do rozkladania towaru mnie nie wzieli:( no tak wiem, ze najniższa krajowa jest wyższa ale ja mogłabym pracować nawet za taką lub mniejszą kwote jeśli ktokolwiek by mnie chciał zatrudnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubogaa studentka
Myślicie, że przez ogloszenia na necie można dostać prace czy raczej trzeba poszukać innego sposobu aplikowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jio34
wezx nie rob juz z siebie takiego dziada... przez takie jak ty sa takie zarobki a nie inne.. po co zanizasz? wiesniary przyjezdzaja i tyraja za 2zl za h a potem pracodawcy tyle płaca.. ogarnij sie i zacznij zadac normalnej zapłty, nawet za opieke nad dzieckiem w wawie z\ placa.. 12zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jio34
cizeki dojaz co to znaczy? fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj na gumtree i innych tego typu stronach. Tam na pewno coś znajdziesz. O byle jaką pracę zawsze łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuroszimka
chyba prowo, bo sie wuerzyc nie chce, nowłasnie co to znaczy ciezki dojazd do m, donalda?? hhhehehhe na kazdym rogu jest:) telemarketing, ciezki dojazd?/ hehehehw kazym bliku jest studio, ale pierdzielisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×