Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudopseudo

wczoraj uprawialam seks z noowo poznanym facetem

Polecane posty

Gość pseudopseudo

i mial bardzo małego i nic nie czulam kurde a on do mnie pisze, ja nigdy nie uwazalam ze wazna jest wielkosc ale on mial naprawde malutkiego i widzialam ze sie wstydzi ale nie pokazałam mu ze jestem rozczarowana zaspokoilam go a on widziala ze nie mialam orgazmu pochwowego ale zrobil mi dobrze jezykiem, ma swietny charakter tylko wiem ze mi nie wystarczy to... a znamy sie od trzech miesiecy. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuchownyD
Jak ma małego korniszonka, to może lepiej sprawdziłby się w analu? na drugi raz nadstaw mu się odbytem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa salata
Skończyć ten cyrk póki nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopseudo
ALE TO WLASNIE BYL ANAL!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończ tą znajomość. Uczucie w związku jest najważniejsze,niemniej jednak bez dobrego seksu ciężko jest żyć i kobiecie i facetowi. Wcześniej czy póżniej zapragniesz prawdziwego jebaki z dużym sprzętem i go zdradzisz. Wielkość nie ma dużego znaczenia jeśli kochanek jest dobry w tym co robi. Jednak z tego co piszesz, potrafi zaspokoić cię dopiero językiem, więc do wirtuozów to on nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsdhgh
a ile miał cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopseudo
8 cm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkosc podobno nie ma
znaczenia, fakt umiejetnosci a jesli masz sie doc zegos zmuszac, to chyba nie ma sensu tego ciagnac zwlaszcza, ze facet z tego co mowisz nie stanal na wysokosci zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopseudo
Kurde to jest dopiero problem, ma taki cudowny charakter... Ja nie wiem co robic, a wiem ze mam duze potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gymbas1123
a języczkiem i paluszkiem nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopseudo
palcem nie lubie a jezykiem lubie i mi robil, ale chce tez kochac sie czasem troche ostrzej od tyłu i chyba nic z tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten centymetr czy kilka mozna zwiekszyc. Sa tabletki ktore pomagają ale tak naprawde mozna efekt uzyskać ćwiczeniami. Mialem kiedys ebook z takimi, nie ćwiczyłem przejrzalem z ciekawości i wyglada ze sa skuteczne bo wiele wypowiedzi na ten temat czytałem. Poszukaj w sieci gdzies krąży. Wymaga to sporo czasu bo to mięsień w koncu i jak mięśnie ćwiczy sie go systematycznie i dlugo ale efekty sa trwałe i nieszkodliwe. Poza tym zadowolenie z sexu w związku czasem przychodzi z czasem dopiero, moze musicie sie dograć? Zdecyduj sama ty go znasz lepiej czy warto czekac i czy on sie bedzie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×