Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samantha_Jones

Interpretacja snu

Polecane posty

Witam. Miałam dziś dziwny sen. Śniło mi się że byłam w ogromnym starym budynku, z którego nie mogłam znaleźć wyjścia, krążyłam i blądziłam po nim wspinałam się po przeróżnych torach przeszkód aż w końcu wyszłam do góry do pomieszczenia w którym była taka jak by impreza kilku osobowa. Piliśmy alkohol graliśmy w kręgle, za chwilkę szłam na pogrzeb KONIA :| odbywal się też w tym budynku w sali jakby kościelnej... po chwili wzniecił się tam pożar i miały zawalić się 3 piętra od góry.. więc ja wyskoczyłam z tego 3 piętra ale nic mi się nie stalo a na górze zostało jeszcze kilka osób w tym żona mojego znajomego która jest w ciąży ( tylko w śnie ) i ja pomagam jej wyjść z tego pożaru łapie ją i ona przeżywa... Na drugi dzień przyjezdza właścicielka tego budynku i oprowadza mnie po resztce tego budynku po piwnicy która jest cala ze złota i ma bardzo dużo klejnotów.. chwilkę potem stoję w kolejce w cukierni żeby kupić sobie ciasto i pojechać do tego kolegi któremu uratowałam żone... I się obudziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretylko 2222
masz przeje...ne!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×