Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hot Rain

Stypa

Polecane posty

Słuchajcie ciekawi mnie Wasze zdanie na temat wyprawiania stypy . Czy uważacie że to konieczne ? Czy faktycznie jest to spotkanie upamiętniającą zmarła osobę czy okazja do obgadywania i żarcia za darmo (jeśli jesteście "goscmi: ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wesele? To spotkanie, w trakcie którego wszyscy się weselą, bo powstała nowa komórka społeczna czy okazja do obdagywania i każdy tylko myśli żeby się najeść i napić za tyle ile dali w prezencie? A młoda para myśli tylko czy się zwróci... Wszystko zależy od ludzi, ich charakteru i intencji. Jedyna stypa, na której byłam jako osoba już w miarę świadoma i rozumiejąca co się dzieje była prawdziwą stypą, ludzie faktycznie wspominali zmarłą osobę, każdy bardzo ciepło o niej mówił i nie pamiętam, żeby jakoś szczególnie się obżerali. Alkoholu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stypa Jest to konieczna mało tego potrzebne najbliższej rodzinie. Człowiek w stanie głębokiego smutku potrzebuje rozmowy biesiadowania z innymi to pomaga nie wpaść w depresję stypy i konsolacje nawet trzeba organizować. Jezeli rodzina tego nie zrobi to powini zorganizować konsolacje przyjaciele. Wiecej o stypach i miejscach na stypy znjadziecie na www.stypyikonsolacje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, obecnie organizowanie styp jest coraz bardziej popularne. Zdarzyło mi się być w ostatnim czasie na dwóch stypach i przyznam szczerze, że takie spotkania są potrzebne rodzinie, żeby porozmawiać i powspominać w miłej atmosferze najbliższą osobę. Moi najbliżsi również szukali w katalogu: http://stypyikonsolacje.pl/ bo nie mieli czasu osobiście oglądać lokali w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaJanek
Byłam ostatnio na stypię mojej cioci.Nikt nie miał głowy do przygotowywania wszystkie w domu więc najbliższa rodzina była zaproszona do Domu Kresowego.Powiem szczerze ze bardzo fajny lokal.Posmakowało mi u nich jedzonko i na pewno jeszcze do nich wrócę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na stypie po babci tak się najadłem i napiłem wódki i wina, że rano obudziłem się i stwierdziłem, że w nocy zeszczałem się pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również organizowałam stypę. Miałam ułatwioną sprawę bo przygotowaniem stypy zajął się zakład pogrzebowy www.machnik.ozimek.pl który również przeprowadził ceremonię pogrzebową. Zarówno ceremonia pogrzebowa jak i stypa były przeprowadzone bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stypę zdecydowanie należy zorganizować. Jest to swego rodzaju event na cześć zmarłej osoby. Warto zaprosić najbliższe osoby, aby skosztowały z nami potrawy, porozmawiały w tym nieszczęśliwym dniu. Mieliśmy okazję zorganizować imprezę tego typu za sprawą http://www.restauracjajedyna.pl/ , która przyjęła nas w godny sposób. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×