Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie ciasta podać

ciasta na weselu

Polecane posty

Gość jakie ciasta podać

drogie Panie doradźcie mi jakie ciasta podać na weselu bo nie mam pomysłu - myślałam o ciasteczkach typu bajaderki, rogaliki, rórki z kremem z ciast sernik , panią wawelską nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe kawałki.
ciasta powinny być pokrojone na małe kawałki, żeby każdy mógł skosztować "po kruszynce" dosłownie. Korzystne - dobry sernik, jabłecznik, maleńkie babeczki z bitą śmietaną i owocami (jagódka, ćwiartka winogrona, bez pestki, pół wiśni, poziomka). Żadnych wysokich ciast przekładanych kremem. Ciast idzie bardzo mało i w żadnym razie nie mogą być tłuste (kremy na bazie masła), ani mdłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfzhhx
Wszystko to kwestia gustu, bo np. ja nie lubię sernika ani ciast z owocami, a uwielbiam z kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irys##
najlepiej idz do cukierni i zapytaj co najlepiej schodzi i co jest dobre na wesele, powinni sie orientowac co ludziom smakuje, ja tez nie mam pomyslu co do ciast, co wiecej nie lubie ich, zwlaszcza tortow, ale na wesele musze zorganizowac cos, a jak to sie kupuje, na blachy, na kg ? orientujecie sie ile trzeba tego miec na 70 osob ? bo ja nie mam pojecia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavra2829.
na 70 osób to około 7 blach ciast plus tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiernie kłamią
w cukierni powiedzą ci, że jest potrzebna jedna blacha na 10 osób. W rzeczywistości ciasto wcale nie idzie. Nie pasuje do wódki, a tą najczęściej piją ludzie na weselach. Z drugiej strony, wino piją niektóre kobiety i właśnie one sięgają po kawałeczek, ale tak naprawdę tego ciasta zawsze idzie bardzo mało, jeśli są dania gorące. Nikt po zjedzeniu stroganoffa, czy flaków, nie mówiąc o konkretniejszych potrawach, nie ma smaku na wiele ciasta. Ważne, by kawałki były niskie (sernik) i małe, max 3x3 centymetry, bo po takie to ludzie sięgną (małe tuczy mniej). No chyba, że chcesz zrobić bogate paczki, to zamawiaj tych ciast więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to był ślub
podnoszę = wpisujcie ciasta jakie miałyście na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
sernik jabłecznik babeczki z owocami capuccino rafaello ananasowiec jogurtowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona czerwona.
jabłecznik (cieniutki) i faktycznie maleńkie kawałeczki, sernik, też grubości 1.5 cm, babeczki, małe o średnicy może 3 cm z bitą śmietaną. i to wszystko. Ciasta zamawiała restauracja. Faktycznie zostało sporo, mimo że zamówiono ciast mało, ale pozostałe potrawy (mięso, ryby, wędliny, ciepłe) były bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irys##
sluchajcie, a jaki jest koszt ciast w cukierni, mniej wiecej, my bedziemy musieli w cukierni zamowic bo catering nie zalatwia, skoro ciasta nie schodza to powiedzmy ze zamowilabym 5 blach, ile to wyjdzie na osobe, chcialabym mniej wiecej wiedziec juz teraz, a nie mam okazji poki co latac do cukierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura z kurnika
podniose Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to niezłego
"rórki", kuurwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzikowa
koszt ciast jest inny w każdej cukierni ale w zasadzie to serniki sa najdroższe,najlepiej pytać w cukierni,niektóre cukiernie dają rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu te ciasta
u mnie nie było wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys na jakims tygodniowym
co wy za glupoty wypisujecie wlasnie po strogonoffie albo czyms ciezkim jest ochota na deser, na zlamanie smaku czyms slodkim i milym. Osobiscie np. nie luibie sledzi i innych takich slonych przekasek, tylko wlasnie ciasta jem i myslisz, ze na weselu, gdzie kazdy wpieprza tonami tluste zarcie, ktos bedzie myslał, że dany kawałek ciasta ma o 1cm za duza szerokość , w zwiazku z czym od niego utyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
najlepiej pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
paluszki w czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ciasta z Piekarni Rąba u mnie każdy zacwalał i pytał i przepisy ;p polecałam oczywiście piekarnie.. zamówienie było naprawdę duże a spisali się na medal, wszystko smaczne i śliczne wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×