Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata25@o2.pl

brak pracy po studiach co robić???

Polecane posty

Gość Agata25@o2.pl

Witam! W czerwcu skończyłam studia chemiczne. Złożyłam CV do 20 zakładów pracy , jest połowa sierpnia i nikt sie nie odezwał.problemem jest pewnie to, ze nie mam doświadczenia, tyle co praktyki na studiach. Myslę o szukaniu pracy nie w zawodzie, np. w sklpeie, w restauracjach jako kelnerka, ale i tu nie mam żadnego doświadczenia. Na studiach nie pracowałam nigdzie, ponieważ choruje na zapalenie jelit i same studia były dla mnie cięzkie, nie dałbym rade tego pogodzić z praca. także pomio 25 nigdzie nie pracowałam.myslicie że uda mi sie w ogóle znależź pracę? nie w zawodzie ale jaka kolwiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata25@o2.pl
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata25@o2.pl
nikt nic nie poradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób może jakieś kursy czy szkolenia, zarejestruj się w urzędzie pracy to będziesz miała darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanakk
pracu w tesco na kasie tez mi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżordżini armani
no i co teraz nagle ozdrowiałś i możesz iść do pracy? myślisz że praca chemika pomoże ci jakoś w tej chorobie? opary i inne przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesooooooooooooooooooooooooooo
a w czym się specjalizujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukać, szukać szukać
w tam zwanym międzyczasie zaczepić się gdziekolwiek, bo z czegoś trzeba życ i szukać nadal. Ja ostanio 15.roku tak szukałam tego, co mnie interesuje pracując gdzieś tam na zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanakk
dzisiaj to zadnapraca nie hanbi, proczmałopłatnej. hehehhwazne , ze masz hajs i za c zrobic opłaty, a t ze masz studia to wiesz , kazdy ma gdzies bo co 2 osoba ma, jak nie masz olecow to i tak nic nie zrobisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj nie tylko pracy ale także praktyk - często niepłatne lub gorzej płatne, ale pozwolą Ci zdobyć cenne doświadczenie, a jak pracodawca będzie zadowolony to i może zaproponuje przejście na etat. Polecam szczególnie praktyki w zagranicznych firmach. Praca w kasie raczej nie będzie żadnym plusem w trakcie dalszego poszukiwania pracy w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×