Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

czy są tu jakieś mamy które od samego początku przeczuwały że mają fasolke pod serduszkiem??jakie były Wasze odczucia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedziałam że od początku i w 1 i w 2 ciazy miałam i mam fasolkę :) było to wpsaniałe uczucie ja wiedziałam wczesniej niż test :D test mi pokazał dopiero w momencie braku okresu :D i tego samego dnia byłam na usg dopochwowym i pokazało pęcherzyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja za każdym cyklem czułam że mam - a dopiero za 4tym faktycznie tam była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno to wspaniałe uczucie mieć pod sercem nowe życie:)ja już raz miałam ale niestety straciłam:(teraz czekam na wyniki naszych staran:)ale jestem dopiero co po owu...wiec jescze troche czekania...staram sie nie myśleć i nie nakręcać..ale nie zawsze wychodzi..chociaż w tym cyklu jakaś dziwnie spokojna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jak to opisać .poprostu wiedziałam że tam jest :Dtak bardzo ją chciałam że musiała sie pojawić ;d potem brak okresu i usg i wiedziałam że miałam dobre przeczucia ;d niedawno kolejne usg i widziałam juz główkę rączki nóżki brzuszek :D wszystko śliczny :D moje małe maleńswto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat potrafiłam zajsć tylko w jednej opcji :) staraliśmy sie o 1 dzidzie 1.5 roku i nic i lekarz mi podsunął pewien sposób pow że tak moze si eudac i tak sie stało za 1 cyklem :D no i teraz tez chcielismy miec jedno po drugim i znowu nie wychodziło ;/ i spróbowalismy znowu naszego sposobu i jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po stosunku robiłam świece opierałam nogi o sciane tak na 15-20 minut :) i zawsze mi to pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×