Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaa...

Kalendarzyk małżeński?

Polecane posty

Gość onaaaaa...
??>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa...
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśnica
ja własnie z niego korzystam. Dobijam do dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa...
no chce wiedziec jaka jest wiarygodnosc bo mam juz 2 synkow i corci mi brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśnica
a to tego jeszcze ci nie powiem bo to moj pierwszy cykl starn z tym kalendarzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa...
czyli zadne obecne mamy co stosowaly nie chca sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123...
naczyciel kiedys mówil,że podobno w ciągu dni płodnych tylko 1 jest taki,ze moze byc syn,i wtedy chyba kobieta ma najwieksza ochote czy cos,ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalendarzyknie daje wiarygodnych danych, poczytaj sobie o NPR, tutaj jest duze prowdopodobienstwo dowiedzenia sie o swoich dniach plodnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuunnnnnn
chyba wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe próbowac właśnie z niego... Podbijam pytanie! Czy ktoś zaplanował tak płeć i faktycznie urodził co chciał ? Pyt. oczywiście do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria jest taka: plemniki "żeńskie" są bardziej wytrzymałe, dlatego dziewczynki rodzą się ze stosunków przed owulacją ponieważ te plemniki przeżyją 2-3 dni do spotkania z jajeczkiem, a "męskie" zginą szybciej plemniki "męskie" są natomiast szybciej więc chłopcy rodzą się ze stosunków odbytych w dniu owulacji ot, cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa...
niby proste ale nikt nie potwierdza tej teorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwwwwwwwwwww
..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowlosa
Kalendarzyk w ogóle nie jest skuteczny...pod każdym względem. Płci dziecka nie da się zaplanować, a jeśli chodzi o stosowanie go jako metodę naturalną zapobiegania ciąży to już w ogóle. Zawsze może się coś przesunąć. Już tepiej testery owu stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Z tego kalendarzyka wychodzi, że większe prawdopodobieństwo na córkę, a seks był w dniu owu, więc powinien być chłopiec. Ot i kalendarzyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikakakakaaaa
ludzie, pogięło Was? planować płeć???????? ważne aby dziecko było zdrowe i aby w ogóle udało się zajśc w ciążę a Wy chcecie planować płeć? nienormalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisca
Mi się wydaje, że nie można zaplanować płci...ale jak ktoś lubi :| To chyba ten tester o którym pisała czarnowłosa by się sprawdził...Afrodyta to chyba takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne by zdrowe
niby tak się mówi, że przed owulacją dziewczynka, a po chłopiec...albo odwrotnie? nie pamiętam już. Najważniejsze, żeby dziecko urodziło się zdrowe. Do szczęścia nic więcej nie potrzeba. W sumie jak starałam się o dziecko, obojętne mi było co się urodzi ale zawsze chciałam dziewczynkę. Miałam małe trudności z zajściem wiec cyclotest - taki monitor cyklu na tempkę. Pomogło :) Mam chłopca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość when love takes
Dziewczyny możecie coś więcej powiedzieć o tej afrodycie? bo zastanawiam się nad kupnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość when love takes
Dziewczyny możecie coś więcej powiedzieć o tej afrodycie? bo zastanawiam się nad kupnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość when love takes
Dziewczyny możecie powiedzieć coś więcej o tej afrodycie? bo zamierzam kupić. Jak tam skuteczność po pewnym czasie użytkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdifdofds
planować płeć?? my się staramy 2 lata bez skutku mimo że się kochamy CODZIENNIE dlatego śmieszy mnie planowanie płci, są to dyrdymały, nie da się tego zaplanować, ciężkow tych czasach w ogóle zajść w ciążę i ryzykować, że znowu się nie uda i kochać się raz przed owulacją, tylko dlatego by mieć albo chłopca albo dziewczynkę - to głupota poza tym widać na tym wykresie że każdego dnia płodnego jest szansa i na chłopca i na dziewczynke dziecko to dziecko, nieważne jaka płeć, ważne by było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Nie wiem czy to prawda z planowaniem płci ale  w naszym przypadku się sprawdziło. Ponoć syna można począć jak się kocha równo w dzień owulacji. My tak zrobiliśmy i mamy pięknego 2 letniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×