Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deyydrim

Odpis aktu małżeństwa - jak to załatwić????? Pomocy

Polecane posty

Gość deyydrim

Witam wszystkich. Jestem w trakcie składania pozwu o rozwód. Mam takie pytanie.. Potrzebny jest mi akt małżeństwa po który muszę iść do Urzędu no i tu zaczynają się schody.... Pracuje tam moja koleżanka która musi wszystko wiedzieć a wierzcie mi jest straszną plotuśnicą.... Chciałabym załatwić akt małżeństwa bez wielkiej pompy, ogólnie aby cały Urząd nie żył tym, że się rozwodzę (mieszkam w małej miejscowości). Wiem, że wszystko się i tak wyda ale teraz chciałabym to załatwić, że tak powiem.....delikatnie, na spokojnie. I tu moje pytanie.... Czy muszę sprecyzować do czego potrzebny mi akt małżeństwa? Czy mogę np. wymyśleć coś innego? Podpowiedzcie mi proszę bo jestem w tym temacie zielona... Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że musisz w wniosku napisać do czego ci ten akt, niestety:/ bo musi byc odpowiednia opłata uiszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlfksfss
jedyne co mi przychodzi do glowy to do wypłąty kasy z ubezpieczenia w przypadku śmeirci teścia badz tesciowej no ale jak mieszakcie w malej meijscowosci to raczej on by wiedziala ze tesc czy tesciowa nie umarli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekop szuflady i na pewno
leży gdzieś na dnie u ciebie w domu:) Przecież dostaliście przynajmniej w 3 egzemplarzach, więc na pewno gdzieś jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz że
zgubiłaś. Zawsze masz prawo wziąć sobie tyle odpisów ile chcesz. Dlatego płacisz za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz napisac, że potrzebny Ci do firmy (masz dyplom z innym nazwiskiem, czy jakies świadectwo z panieńskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deyydrim
Dziękuję Wam, jesteście kochane. Myślałam, że będę musiała powiedzieć w Urzędzie o co chodzi a tego nie chciałam strasznie. Zapłacić bez problemu zapłacę, to nie problem dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deyydrim
W szufladzie mam jednak w Sądzie dowiedziałam się, że musi być nie starszy niż 2 lata.. Taki wymóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i rozumiem że
MUSISZ !!!!! się wytłumaczyć koleżance z powodów? MUSISZ???????? Ja ciekawskich pytam " pracujesz w wywiadzie"? I zwykle zamykają buzie. I rozumiem że w tym urzędzie to ona obsługuje wszystkie okienka? Co za bezmyślne rozumowanie. A dlaczego rozwód????? Masz kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty w wywiadzie
pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty w wywiadzie
ze interesuje cie czy ma kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli korzystasz z gotowego wniosku jest w nim miejsce, w którym należy podkreślić do jakiego celu dokument ma służyć :( ale, byc może, można samemu napisać podanie i w jego treści pominąć wyjasnienie przeznaczenia... gdy urzędniczka zapyta, żeby uzupełnić ten brak, spokojnie powiedzieć prawdę :classic_cool: może nie zapyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×