Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Wesoły autobus bez stałej trasy:) Wsiadajcie!

Polecane posty

Gość Jak to czego
dokad idziesz? PPL ?? A jak będzie dokąd jedziesz po łacinie??:DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nikt nie wie, dokąd zmierza i nigdzie się nie spieszy, to znaczy, że mamy czas na dłuuugie rozmowy. Uwielbiam podróżować, najbardziej pociągami i samolotami. Lubię obserwować świat z okien, poznawać nowych ludzi i nowe historie. Atmosfera na kafe przypomina mi atmosferę pociągu - można rozmawiać z każdym i nie przejmować się głupotami, gdyż, mało prawdopodobne jest, że drugi raz napotkasz tę samą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrrrator
Wasz autobus zattrzymuje seksowna autostopowiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tirówka do uslug
:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam podróż. Często bardziej mi się podoba niż sam cel. Osobiście uwielbiam autobusy i pociągi. Ale najlepiej jeździ mi się autobusem w nocy. Co jakiś czas przemierzam trasę Lublin - Wrocław i jest po prostu cudownie jechać w nocy przez te wszystkie miasta. Strasznie to lubię, jest tak pusto, świecą latarnie uliczne, a ja zapatrzona w okno. I myśli gdzieś ulatują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wesołego Autobusu można wsiąść i rozmawiać na każdy temat. Autobus jeździ trasami szybkiego ruchu, ale zahacza też o małe wioseczki, gdzie diabeł mówi dobranoc. Zbieramy po drodze zagubionych, autostopowiczów i zmęczonych pieszą wędrówką. Bilety nie obowiązują. Autobus należy dokarmiać w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie autobusy pamietam z wyjazdow, kolonii była świetna zabawa, psikusy rozmowy , flirciki , na poczatku poznawanie sie a na koncu wmiana adresami , telefonami stacjonarnymi eh...piekne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tirówka do uslug
Masz niesamowite pomysły złociutka blondasku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróże są niesamowite :) I takie uczucie wolności, nie wiem, ale zawsze czuję takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię się pakować i wyjeżdżać o świcie albo późno w nocy:). W podróży można poznać doskonale drugiego człowieka. Z przyszłym towarzyszem życia wybiorę się najpierw w długą podróż, najlepiej jakąś trudna i wymagającą inwencji;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×