Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jna.sak

Drzwi drzwi

Polecane posty

Gość jna.sak

Drzwi Stolpawu, dobra marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zx.copc
Stolpaw to bardzo dobre drzwi wewnętrzne, mamy dwie sztuki, więc wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcja wieczornej coopy
zasadnicza kwestia - zewnetrzne czy wewnetrzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasa.kan
ja słyuszałem że stolpaw i takie i takie robi dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wcale nie widać
że to reklama :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

za 200 zl kup jakies i w du.pie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

za 100 nawet masz drzwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Solidne i modne drzwi techniczne sprzedają na drzwihotelowe.pl. Mam porównanie z tym co u nich kupiłem a z tym co miałem wcześniej osadzone w hostelu....niebo a ziemia, te poprzednie miały wyciszać a jedynie troszeczkę osłaniały przed dźwiękami, tutaj ten efekt jest bez porównania lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerry1

Dobredrzwi.pl – ja korzystałem z ich usług, bardzo profesjonalna firma dystrybuująca różne marki drzwi, montująca, transportująca – wszystko, co potrzebne podczas zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

🙂

Edytowano przez Ada00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2019 o 15:39, smurfetka89 napisał:

Ale o jakich drzwiach mówimy? Bo wewnętrzne to nawet mogą być ze sklejki chociaż ja nie praktykuję rozwiązań takich "aby było" tylko wolę zainwestować w coś porządnego. Drzwi zewnętrzne powinny być na prawdę solidne i w miarę bezpieczne. Ja zamawiałam w salonie ze stolarką drzwiową w moim mieście rok temu drzwi aluminiowe. Producentem jest Aluhaus, wiele osób mówiło mi, że warto zainwestować w drzwi tej firmy bo mają doświadczenie i porządne produkty. Sprawdziłam sobie oferty innych firm ale wróciłam do Aluhaus. Drzwi zewnętrzne Tenvis model LAR. Fajne 4 kwadratowe przeszklenia ozdobne, kolor drzwi z palety RAL 9006. Fajnie wyglądają tak nowocześnie. Mogę polecić po roku czasu moja ocena to 6 🙂

Podpisuje się pod tym, co pisała smerfetka. Aluhaus ma na prawdę świetnej jakości drzwi, duży wybór i ceny dla ludzi. Ja jestem bardzo zadowolony już 2 lata mamy drzwi od tego producenta. Ciepłe, szczelne i wyglądają bardzo nowocześnie. Drugi raz wybrałbym tak samo. Mieliśmy problem ze znalezieniem drzwi do domu pasywnego i te, które znaleźliśmy u nich są odpowiednie dla tego typu budownictwa więc idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie również drzwi z Aluhaus. Bardzo solidnie wykonane i dobrze izolują, są ciepłe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że drzwi muszą być solidne. Aluminium to na prawdę dobry materiał. Sama mam drzwi z aluhaus wlasnie aluminiowe i są super jakości. Skrzydło jest solidne, mocne. Sąsiad ma innej firmy i otwierają mu się jak Słońce na nie pada. Tragedia. My nie mamy takich sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×