Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zawsze jakis problem

prawo jazdy jak wam szła nauka??

Polecane posty

Gość Sylwinkasss
ja robiłam w warszawie, tzn zaczęłam, nie dość ze jest to streasznie trudne miasto jeżeli chodzi o laika to miałam masakycznego instruktora... :( później przeprowadziłam się do krakowa i chyba tak na jakieś 2 miesiące to zostawiłam, ale było mi potrzebne to prawko i znalazłam oes nauka jazdy w krakowie, tam mi pani w biurze poleciła jazdy doszkalające z panem który się nazywał Sławomir Kwiecień, pojeździłam trochę, podciągnęłam się i zdałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam na fajną szkołę nauki jazdy www.sokol-szczecin.pl w Szczecinie. Mają świetnych instruktorów, więc nauka szła mi bardzo dobrze. Świetnie nauczyłam się teorii i praktyki. Polecam wam tę szkołę jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajmakova
Powiem wam, że całkiem dobrze szła. Tzn. początki były dosyć trudne, bo na jazdach siedziałam pierwszy raz w życiu za kierownicą xD Ale można powiedzieć, że dosyć szybko załapałam co i jak, choć pierwsze kilka godzin to bałam się, że ludzi porozjeżdżam xDD Całe szczęście, że miałam ogarniętego instruktora, myślę że to przede wszystkim jego zasługa, że w miarę szybko zaczęłam wszystko łapać. Ogólnie to zdawałam prawko w Krakowie, kurs też tam robiłam. W tym miejscu pozdrawiam pana Wiesława z Auto Akademii, może to kiedyś przeczyta xDDD Było super! Egzamin zdany za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesterksa
ja robiłam prawko miesiąc temu w wieliczce w ośrodku OES i było super! <3 uwielbiam to uczucie jak prowadzę auto, miałam super instruktora a egzamin to była dla mnie tylko formalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.22 Mnie szła świetnie! W szkole http://manewr.com.pl/ sa doskonali specjalisci! Świetnie znaja sie na rzeczy! Wspaniale sie czuje, bo zdalam za pierwszym razem! Też uczyłam się w szkole Manewr i też jestem bardzo zadowolona. To świetna szkoła, doskonali specjaliści. Warto skorzystać z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawo jazdy zdawałam 6 razy. Dwanaście lat temu próbowałam w Siedlcach, ale nawet nie wyjechałam z placu, potem się przełamałam i udało się w szkole Oskroba w Bydgoszczy. Znalazłam ciekawy artykuł http://robert-maskejka.pl/jak-rozpoznac-dobra-szkole-jazdy/ poniekąd zgadzam się z taką opinią. A podobno w Warszawie jest szkoła Cezar, gdzie za dużą stawkę początkową uczą aż do skutku. W sumie to by się przydało mojej przyjaciółce, która zdała dopiero za 13 razem i to w Łomży, w Warszawie nie dała rady. W tym samym Wordzie moja siostra zdała prawko za pierwszym razem. Cóż, Bóg rozdziela zdolności nierównomiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szła dlatego zrezygnowałam z kursu i zamówiłam sobie z clubcardcompl!Wersja kolekcjonerska ale robi roboę bo wszyscy moi znajomi uwierzyli, że to oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdałem od razu :D Poczytałem trochę w necie, gdzie warto iść, a które szkoły jazdy omijać wielkim łukiem.. Polecam ten artykuł, jest dosyć merytoryczny i autor fajnie pisze właśnie na temat szkól jazdy : http://warto.katowice.pl/2018/02/05/liczne-szkoly-jazdy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nauka szła strasznie kiepsko :( Na szczęście miałam super cierpliwego instruktora dzięki któremu zdałam za 3 razem :) Gorszą sprawą jest to, że do tej pory boję się jeździć. Chłopak namawia mnie na dodatkowy kurs z http://drivingacademy.pl/ , ale mam wątpliwości, czy mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam w www.cskrozped.pl to bardzo dobrze, w sumie to dzięki nim zdałam. Ale różne są szkoły, tak wiec dbajcie o to, by chodzić tylko do tych sprawdzonych. Ja te mogę polecić z czystym sumieniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra szkoła nauki jazdy to Ledwo Jadę http://ledwojade.pl/ Mieszczą się w Iiceum Limanowskiego przy ul. Felińskiego. Porządnie uczą, instruktorzy są w porządku, ogółem z mojej strony pełne zadowolenie. Zdałam egzamin za drugim razem, obecnie to świetny wynik jak wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Wystartował już nowy nabór !!! Nowe ciekawe Kierunki  Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie świetnie, ale ja miałam świetnego instruktora. Chodziłam do https://manewr.com.pl/ - nauczyłam się wszystkiego tak, że od razu za pierwszym razem zdałam egzamin! Polecam tę szkołę bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam szczęście i trafiłam na bardzo miłego i cierpliwego instruktora. Wszystko mi dobrze wytłumaczył i zdałam prawko za pierwszym razem. Do nauki wystarczyła mi wymagana ilość godzin. Jeśli mieszkasz w Opolu mogę polecić Ci akademie www.nauka-jazdy-opole.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem bo miałam tremę przed kursem ale trafiłam na fajnego instruktora - Jakub Grzelakowskiego z tej szkoły http://www.autoszkolalider.pl/. Bardzo fajnie i spokojnie prowadził kurs. Do tego był mega cierpliwy i wyrozumiały. Dlatego podeszłam na luzie do egzaminy i zdałam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam swój kurs nauki jazdy i pierwszy dzień za kierownicą. Przez godzinę jeździłem w kółko po placu i uczyłem się ruszać, zmieniać biegi, a potem nagle instruktor mówi, no to jedziemy na miasto. To był szok. :D Dla wszystkich, którzy boją się usiąść za kółko, bądź mają problemy z pewnością za kierownicą polecam ten artykuł: http://abxpolska.pl/nauka-jazdy-samochodem-jak-sie-przygotowac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaliczyłam kurs prawa jazdy w maturalnej klasie, podobnie jak większość osób z mojego rocznika w szkole. Rodzice nam kazali, zaraz po 18, żeby mieć jeden kłopot w życiu mniej. Nauka szła bez większych problemów, ale jazdy zdałam za 4 razem, teorię od razu. Pamiętam, że u nas w klasie tylko 3 osoby zostały kierowcami po pierwszym egzaminie, reszta musiała się trochę pomęczyć. To było 13 lat temu, ta szkoła nauki jazdy już nie istnieje, powstało pełno innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdałam za pierwszym razem i nie miałam żadnych kłopotów. Generalnie polecam właśnie wybrać dobrą auto szkołę i podchodzić bez stresu do tematu. Polecam kontakt z http://szkolyjazdypzm.pl/ świetni instruktorzy, 0 kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli trafimy na porządną szkołę jazdy, która dba o wysoki poziom świadczonych usług, to nauka dobrze idzie. Ja pobierałam lekcje w www.cskrozped.pl. Kompetentni, rzeczowi fachowcy, którzy potrafią przekazać odpowiednio wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że warszawska Ledwo Jadę to dobra szkoła. Tez u nich robiłem kurs i jestem zadowolony z tego jak to wyglądało. Solidnie przygotowują do egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełTr
Początki byłby straszne natomiast z czasem było coraz lepiej i zdałam zarówno teorię jak i praktykę za pierwszym razem. Dużą rolę w nauce odgrywa jednak instruktor który powinien poświęcać wystarczająco dużo uwagi. Ze swojej strony jeżeli ktoś planuje rozpocząć naukę to polecam OSK Pegaz, która naprawdę prezentuje sobą bardzo wysoki poziom, do tego mają odpowiednie podejście do kursantów i też z tego co również słyszałam od inny dobre wyniki zdawalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy na prawo jazdy u www.cskrozped.pl prowadzone są przez prawdziwych profesjonalistów. Doświadczeni instruktorzy wiedzą, jak przygotować uczestników do egzaminu. Uczulają na trudne sytuacje na drodze i uczą sobie z nimi radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

myślę, że Prawo Jazdy nie jest takie straszne, jak się wydaje! Wystarczy znaleźć fachowe miejsce, gdzie przygotują do stresowych sytuacji. Ja wybrałem ALB w Gdańsku i bardzo dobrze wspominam naukę oraz mega sympatycznych instruktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

potwierdzam kkomentarz powyej ' ALB to najlepszy ośrodek jazdy na całym świecie i we wszechświecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja
Dnia ‎22‎.‎01‎.‎2019 o 12:31, Gość Ola napisał:

potwierdzam kkomentarz powyej ' ALB to najlepszy ośrodek jazdy na całym świecie i we wszechświecie!

Załam z nimi za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla

Polecam szkołę nauki jazdy Alb w Gdańsku. Przemili, dobrze tłumaczący i wykwalifikowani instruktorzy. Doskonałe auta i plac manewrowy.na którym można ćwiczyć do woli. Niczego nie robią na prędce a poświęcają dużo czasu klientom. Wszystko w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Mi nauka jazdy poszła bardzo dobrze, w miłej i bezstresowej atmosferze i miałem wszystko pzećwiczone.  Dzięki szkole jazdy Alb zdałem za pierwszym podejściem. Mają wysoką zdawalność przez solidne przygotowania kursantów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka

Nauka poszła mi lepiej, niż się spodziewałam, bo miałam naprawdę wyjątkowych instruktorów w CSK ROZPĘD w Lublinie :) Wszyscy cierpliwi i wyrozumiali, bardzo dobrze tłumaczyli, dlatego i teoretyczny egzamin, i ten praktyczny zdane za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leopold

Z dobrymi instruktorami i w dobrych warunkach nauka przebiega zawsze sprawniej. Ze swojej strony polecam OSK Alb w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×